اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو

اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو یک گوی و یک شفت رزوه شده می باشد که گوی همان مهره و شفت رزوه شده همان پیچ می باشد که کنار یک دیگر قرار دارند. پیچ و مهره به طور مستقیم با یک دیگر اتصال ندارند و بین این ها یک سری ساچمه فلزی قرار دارد که در شیارهای بال اسکرو قرار می گیرد و باعث حرکت آن ها می شود. این ساچمه ها به صورت چرخشی کار می کنند و هر دفعه که تا انتها می رود دوباره از ابتدا شروع به چرخیدن می کند و به همین ترتیب ادامه خواهد داشت. تا زمانی که ساچمه ها به خوبی کار کنند مشکلی برای بال اسکرو به وجود نمی آید ولی اگر یکی از ساچمه ها دچار مشکل شود، بال اسکرو به درستی کار نمی کند. بال اسکرو یک قطعه مکانیکی محسوب می شود که برای تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی طراحی شده است و این کار با کمترین اصطحکاک انجام می شود.

اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو

ظهور بال اسکرو

قبل از ظهور بال اسکرو از پیچ و مهره های ساده استفاده می شد و هنوز هم از این پیچ و مهره ها استفاده می شود اما از زمانی که بال اسکرو اختراع شد بسیاری از مشکلات حل و آسان تر شد. با اختراع بال اسکرو صنعت ها قدم رو به جلویی برداشتند و توانستند به پیشرفت تکنولوژی کمک بسیار زیادی بکنند.

سیستم لید اسکرو

بال اسکروها علاوه بر آن که مزیت های زیادی دارد، معایبی هم دارد اما رفته رفته این معایب کمتر شدند و هنوز بال اسکرو یک قطعه محبوب محسوب می شود. با اختراع سیستم لید اسکرو، تا حدود زیادی این مشکلات بر طرف شد و در این سیستم به جای استفاده از یک مهره، از دو مهره استفاده می شود و بین دو مهره فنری قرار می گیرد. این فنر توسط پیچ هایی تنظیم می شود و باعث می شود که هر دو طرف مهره ها درگیر باشند و با چپ گرد و راست گرد شدن، لقی آن ها به حداقل برسد.

خرید بال اسکرو

بال اسکروها انواع مختلفی دارند و ممکن تمامی آن ها در یک جا به فروش نرسد و شما مجبور باشید برای خرید بال اسکرو مورد نظر خود ساعت ها به دنبال آن باشید. شرکت تام باهر این مشکل را بر طرف کرده است و شما به جای این که ساعت ها به دنبال بال اسکرو مورد نظر خود باشید، می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه بال اسکرو مورد نظر خود را سفارش دهید. با خرید بال اسکرو   با کیفیت شما هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی کرده اید و توجه داشته باشید که شرکت تام باهر تمامی محصولات خود را به صورت تضمینی به دست مشتریان خود می رساند. همچنین اگر اطلاعات کافی در مورد قطعه یا اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو ندارید می توانید با مراجعه به سایت از مطالب آن ها استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.