انتخاب بال اسکرو مناسب

جهت انتخاب یک بال اسکرو مناسب یا در واقع همان پیچ و مهره ی ساچمه ای، برای استفاده از طراحی مناسب یک قطعه صنعتی، مستلزم شناخت صحیح و درست از پارامترهای آن می باشد.
در نتیجه انتخاب صحیح این مجموعه، منجر به ارائه سیستمی می‌شود که با عملکرد طولانی مدت و بدون دردسر، نیازهای عملکردی شما را برآورده می ‌کند.
جهت اطلاع از قیمت و خريد بال اسكرو مناسب و با کیفیت از جمله بال اسکرو باهر مي توانيد با شماره تماس های موجود در سايت تماس حاصل فرماييد تا کارشناسان این مجموعه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

لازمه انتخاب یک بال اسکرو مناسب

لازمه انتخاب یک بال اسکرو مناسب به صورت زیر می باشد :
اولین گام بررسی پارامترهای عملکردی شامل :
o الگوی حرکت
o عمر مفید
o حداکثر سرعت
o سرعت بحرانی
o نرخ سرعت مورد نیاز
o جهت‌گیری (افقی یا عمودی)
o دقت قرارگیری و مکان‌یابی (دقت پیشروی )
o سرعت چرخش شافت پیچ

دومین گام بررسی موقت مشخصات بال اسکرو انتخابی است که شامل :

• قطر
• طول
• قطر شافت (پیچ)
• نوع مهره
• درجه دقت گام
• میانگین بار معادل دینامیکی
• مقدار بار پایه استاتیکی

سومین گام محاسبه و ارزیابی ضرایب اطمینان است که موارد زیر را شامل می شود :

1- ظرفیت بار مجاز محوری
2- سرعت دورانی مجاز
3- بار کششی/فشاری مجاز
4- ترخیص محوری و پیش بارگذاری
5- عدم کمانش (Buckling)
6- ظرفیت حمل بار بیرینگ
7-گشتاور و بار اعمالی

و چهارمین گام ارزیابی بر اساس کارایی موردنیاز است که در صورت نیاز به دقت بیشتر در موقعیت‌یابی و یا پاسخگویی بهتر پارامترهای زیر باید ارزیابی شوند.
1. استحکام شافت (پیچ)
2. اثرات تغییر دما

انتخاب مکانیزم بال اسکرو مناسب

دقت قرارگیری و مکان‌یابی، وزن کل بار، حداکثر سرعت سیستم، طول حرکت مورد نظر و تکرارپذیری سیستم و … پاسخ‌دهی به این موارد جهت انتخاب مکانیزم بالا اسکرو ضروری است.

بررسی نکات الزامی اولیه سیستم

1. معین کردن طول عمر مفید گردش
2. معین کردن اثر بار که شامل دو مورد می باشد: کاربرد افقی، کاربرد عمودی
3. معین کردن حداکثر سرعت ایمن
4. معین کردن بار فشرده‌ سازی ایمن و مجاز
5. بررسی پیکربندی پشتیبانی
6. درنظرگرفتن پارامترهای ایمن

بال اسکرو باهر

شرکت صنعتی بازرگانی تام باهر بزرگترین واردکننده و عرضه کننده بال اسکرو در ایران می باشد و تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و نیاز مشتریان را برطرف می کند.
شرکت تام باهر با داشتن تمام لوازم سی ان سی یک مجموعه نسبتا کامل ساخت دستگاه های سی ان سی می باشد از جمله این محصولات: بال اسکرو(ball screw)، کوپلینگ، پولی تایم (Pulley Timing)، پروفیل آلومینیوم، لینیر گاید (ریل و واگن)، دنده شانه ای، انرژی چین(محافظ کابل) و سرو موتور……می باشد که مهمترین لوازم سی ان سی بال اسکرو می باشد.
اين شركت داراي نمايندگي انحصاری بال اسكرو جی تن (GTEN) در ايران و بال اسکرو باهر (BAHER) مي باشد. هم چنین در سایت های تام باهر مشتریان گرامی می توانند کاتالوگ بال اسکرو و نقشه های سه بعدی (3D) آن را مشاهده نمایند.

نصب بال اسکرو و تاثیر در انتخاب آن

طول عمر و هم چنین عملکرد یک بال اسکرو به نحوه نصب آن بسیار وابسته است. یک بال اسکرو فقط باید بارهای محوری مستقیم (بارهای فشاری یا رانشی) را ببیند و هرگز نباید بارهای جانبی یا لحظه‌ ای را تجربه کند.

خرید بال اسکرو با کیفیت