انتخاب بال اسکرو

انتخاب بال اسکرو یکی از فاکتورهایی است که باید به آن توجه داشت و هر بال اسکرو مخصوص کار خاصی طراحی شده است و برای خرید آن باید نهایت دقت را داشته باشید. اکثر مردم برای انتخاب بال اسکرو مناسب خود تردید دارند چرا که اطلاعات زیادی در مورد بال اسکرو وجود ندارد و به همین دلیل از کارایی آن آگاهی ندارند. هر بال اسکرو برای خود یک کاتالوگ دارد که برای اطلاع از کارایی آن باید آن را مطالعه نمایید و یا می توانید از افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند کمک بگیرید. حال در ادامه معیارهای انتخاب بال اسکرو را برای شما شرح می دهیم تا اگر زمانی قصد خرید این محصول را داشتید به مشکل بر نخورید.

انتخاب بال اسکرو

معیارهای انتخاب بال اسکرو

  • بار و گشتاور اعمالی به بال اسکرو
  • عدم کمانش محور بال اسکرو
  • حداکثر سرعت در بال اسکرو
  • عمر مفید مورد انتظار از بال اسکرو
  • دقت بال اسکرو

اندازه گیری هر کدام از معیارهای فوق توسط پارامترهای مشخصی اندازه گیری می شود که معیار انتخاب یک بال اسکرو به صورت دقیق به دست خواهد آمد. بررسی هر کدام از فاکتورهای فوق جزء واجبات می باشد و باید تمامی موارد فوق را در زمان خرید بال اسکرو مد نظر داشته باشید و از آن اطمینان حاصل نمایید.

عمر بال اسکرو

عمر بال اسکرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان عمر پایانی آن را به طور دقیق محاسبه کرد و همه چیز به میزان کارایی آن بستگی دارد. در بال اسکرو معیار عمر مفید را می توان به تعداد دوران های آن پیش از به وجود آمدن خرابی و یا مشکلات دیگر توصیف کرد. هر چه از بال اسکرو به خوبی مراقبت نمایید و نکاتی مانند تمیز نگه داشتن و روغن کاری آن را به طور مرتب انجام دهد طول عمر بیشتری خواهد داشت.

انتخاب بال اسکرو

فروش بال اسکرو در شرکت تام باهر

پس از انتخاب بال اسکرو می توانید برای خرید آن به شرکت تام باهر بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده این محصول در ایران مراجعه نمایید. همچنین برای خرید بال اسکرو مورد نظر خود می توانید به سایت به شرکت مراجعه کرده و با مطالعه کاتالوگ اقدام به خرید محصول نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.