انرژی چین باهر

برای خرید انرژی چین باهر شما می توانید به صورت تلفنی و حضوری، توسط وب سایت شرکت صنعتی بازرگانی تام باهر اطلاعاتی درباره این محصول کسب نمایید. شرکت تام باهر عرضه کننده کلیه  محصولات سیستم های متحرک خطی (از جمله بال اسکرو، کوپلینگ، پولی تایم (pulley timing)، سرو موتور، لینیر گاید، انرژی چین (Energy Chain)، لوازم سی ان سی، پروفیل آلومینیومی و….) می باشد. در محصول انرژی چین باهر شرکت دارای برند باهر میباشد که برند باهر ثبت شده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مارک و قیمت انرژی چین باهر شما می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند. این مقاله به منظور آشنایی هرچه بیشتر شما با انرژی چین می باشد.

 

انرژی چین و ویژگی های آن

انرژی چین برای تنظیم ولتاژ برق وسایل برقی استفاده می شود. انرژی چین یا همان محافظ کابل پرکاربردترین نوع انرژی چین است. که از قطعات پلیمری ساخته و تولید شده اند که دارای خاصیت ضد سایشی است و این روابط بسته به نوع میزان خم بودن کابل می باشد که از یک مقدار مشخصی نباید کمتر باشد همچنین انرژی چین توانایی بالایی در رفت و آمد به مقدار خیلی زیاد نیز دارد. هم چنین جنس سبک و نرم آنها باعث می شود به کابل ها آسیب نرسیده و موجب قطعی کابل ها نشود.

 

وظایف انرژی چین

یکی از وظيفه اصلي انرژي چين ها این است که در صورتيكه كابل را به دفعات از يك نقطه به چپ و راست خم نماييد، بعد از چند حركت سيم هاي داخلي تحت كشش قطع مي شوند. اما اگر كابل را حول يك دايره خم و راست نماييد زمان قطع شدن به شدت به تعويق مي افتد. از جمله وظايف ديگر انرژی چین حفاظت از كابل در برابر بر خورد اشياء و يا قطعات با سيم ها و كابل ها مي باشد. بعضي از انرژي گايدها به گونه اي طراحي شده اند كه سفاله تراش و يا جرقه در دستگاههاي هوابرش و يا پلاسما جلوگيري مي نمايد.

 

انرژی چین ها در دو مدل کلی دسته بندی می شود

• باز    
• بسته

مدل باز:
انرژی چین های مدل باز در محیط آزاد و محیط هایی که دارای گرد و خاک است استفاده می شود.  دلیل استفاده از این مدل راحت بودن سرویس و نگهداری آن است.

مدل بسته:

در محیط هایی که امکان پاشیدن آب و یا مواد شیمیایی وجود دارد از مدل بسته استفاده می شود که باعث جلوگیری از خرابی کابل و بالا رفتن عمر پلاستیک می شود.

چند مورد از ویژگی های انرژی چین باهر

طول انرژی چین ها دارای چند محاسبه ساده می باشد و یکی از ویژگی این محافظ این است که کابل ها باید به طور منظم و دقیق در کف این محافظ قرار بگیرند. از ویژگی های بی نظیر انرژی چین باهر می توان به تنوع آن اشاره کرد که دلیل ایجاد تنوع، تنوع در کاربرد های آن نیز می باشد. برای انتقال روغن کاری، گاز، اکسیژن، پنوماتیک و بادی نیز از انرژی چین استفاده می شود. سرعت انتقال هر یک از این مواد متفاوت است از این رو شکل انرژی با یکدیگر نیز فرق میکند.