انرژی چین فلزی

آیا هنوز مهندسانی وجود دارند که ترجیح می دهند از انرژی چین فلزی به جای پلاستیک استفاده کنند؟ 

اولین حامل های کابل از فولاد ساخته شده اند، بنابراین، فرض بر این است که هرچه این فناوری قدیمی تر باشد، بهتر است. با این حال، امروزه حامل های کابل پلاستیکی تقریباً به هر چیزی که فولادمی توانست انجام دهد، دست یافته است. آنها ساخته شده از مخلوط پلیمری با کارایی بالا، با هزینه کمتری، کاهش وزن را ارائه می دهند و در برابر خوردگی مقاوم هستند.

انرژی چین فلزی

تفاوت انرژی چین فلزی و پلاستیکی

کابل های پلاستیکی در سالهای اخیر جایگزین فولاد در انواع ماشین آلات خودکار شده اند. این امر به این دلیل است که حامل های کابل پلاستیک وزن کمتری دارند و بنابراین در عداد چرخه های بالاتر، سرعت سریع تر و افزایش توان تولید را ممکن می سازد. مزیت هزینه دلیل دیگری برای استفاده از کابل های پلاستیکی است. کابل های فلزی فولاد هنوز هم در برخی از صنایع، مانند کامیون ها، و همچنین صنایع فلزی کار و معدن حاکم است. این بدان معنا نیست که حاملین کابل پلاستیکی را نمی توان در برنامه های کاربردی در این محیط ها استفاده کرد، اما سرعت این صنایع به نسبت پایین است.

مزایا  یا معایب هر کدام چیست؟

حاملین کابل پلاستیکی به دلیل داشتن  هزینه کم، سبکی و ضد خوردگی نسبتاً از فولاد برتر هستند. زنجیره های فلزی به طور معمول دارای یک پوشش ویژه هستند که باعث می شود آنها در برابر خوردگی مقاوم باشند. از طرف دیگر، می توان از یک کابل فولاد ضد زنگ برای از بین بردن مشکلات خوردگی استفاده کرد، با این حال، اینها می توانند بسیار گران باشند. در حال حاضر مزیت پایین بودن قیمت حامل پلاستیکی به حامل های کابل فولادی را ارائه می دهد و این مقایسه با زنجیره های فلزی ضدزنگ حتی بیشتر است. حامل های کابل پلاستیکی نیز مدولار هستند و برای جدا کردن آنها فقط به یک پیچ گوشتی نیاز دارید. از طرف دیگر حامل های کابل فولادی به آچار و کیت ابزار برای مونتاژ نیاز دارند. این بدان معناست که جدا کردن و جایگزینی آنها به راحتی امکان پذیر نیست. در حالی که یک حامل کابل پلاستیکی، اگر آسیب دیده یا خراب شود، می توانید به راحتی یک لینک را جایگزین کنید. یک مزیت دیگر کابل پلاستیکی این است که می توانند در برنامه های مسافرتی طولانی روی خود بیفتند. در مقابل، یک حامل کابل فولادی به یک سیستم پشتیبانی دقیق برای پشتیبانی از مسافت بالاتر در مسافت های طولانی تر نیاز دارد، زیرا آنها نمی توانند خود را بکشند.

انرژی چین فلزی

نکات مهم در خرید انرژی چین 

  • طول انرژي چين: نصف طول حركت به علاوه طول منحني حركت به علاوه عدد کوچک(مقدار دلتا). اگر به دلايلی قطعات پلاستيكی انرژی چین ها شكست، صاحب دستگاه باید چند يدک داشته باشد.
  • كابل ها بايد در كف انرژی چين ها منظم در كنار همدیگر قرار بگيرند. کسانی كه به دلايلي مثل هزينه، انرژی چین را كوچك انتخاب می كنند و كابلها را روی هم  قرار می دهند، كابلها اجازه خم خوردن بزرگ را نمی يابند و به صورت مقطعی درون خود انرژی چين خم موضعي می خورند. اين خم شرايط قطع و وصل برای دستگاه ايجاد می كند، مانند آلارم درایو ها، پس يكی از شرايط دستگاه خوب داشتن انرژی چين مناسب است. شرکت تام باهر واردکننده و عرضه کننده انرژی چین ها در مدل های مختلف با مناسب ترین قیمت در بازار است.قیمت انرژی چین را از کارشناسان ما در واحد فروش بخواهید.

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید،  نمایندگی انحصاری برندGAMBINI  از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.