انواع بال اسکرو در تام باهر

برای خرید انواع بال اسکرو در تام باهر و کسب اطلاعات کامل از موجودی کالا و قیمت کالا با شماره های تماس فروشگاه که در سایتهای شرکت درج شده تماس حاصل نمایید و یا برای دیدن کاتالوگ و نقشه های سه بعدی بال اسکرو از سایتهای شرکت تام باهر دیدن نمایید.

بال اسکرو

بال اسکرو یک وسیله مکانیکی است که با کمترین اصطکاک ممکن حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند و همچنین بهره وری بالایی را فراهم می آورد. ساختار ظاهری بال اسکرو ترکیب یک پیچ و مهره است که محل قرار گرفتن مهره ها همانند ساچمه های  دورانی  بار را  جا به جا میکنند. توجه داشته باشید که بال اسکرو در ابتدای ارائه به صورت خام بوده و برای استفاده از آنها باید ماشینکاری شود که در هنگام ماشین کایر بال اسکرو شفت بال اسکرو دقت داشته باشید که تاب برندارد. بر خلاف بال اسکرو قطعه لید اسکرو  که یک ترکیب ساده دارد و بدون ایجاد حرکت خطی می باشد که ایجاد حرکت خطی از مزایای بال اسکرو است. برای ایجاد حرکت بر زاویه عملکرد و اصطکاک بین مهره و پیچ متکی است. پیچ معمولا از فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است در حالیکه مهره می تواند از جنس برنز، پلاستیک و پلیمر باشد.

 

مکانیزم بال اسکرو

بال اسکرو مانند حرکت بلبرینگ عمل میکند و در بین سطوح هیچ  لغزشی وجود ندارد و مبنای حرکت غلتش کامل می باشد. در سیستم پیچ و مهره بال اسکرو با اضافه شدن نیروی وزن، نیرو در ضریب اصطکاک ضرب میگردد و یک نسبت خطی ایجاد میکند که این بدان معنی است که هر چه نیرو بالاتر باشد اصطکاک بیشتر و و نیروی لازم جهت چرخش هم بیشتر میشود. در نهایت سیستم بال اسکرو لغزشی نیست و غلتشی ست.

 

موارد مصرف و کاربرد بال اسکرو

این قطعه در انواع صنایع ماشین سازی و دستگاههای اتوماسیون صنعتی قابل استفاده است. کاربرد بال اسکرو در ماشینهای سی ان سی نیز میباشد. در پرینترهای سه بعدی به کار میرود و در این پرینترها سه اندازه بال اسکرو به کار میرود سایز 12و 16و20 می باشد.

 

انواع بال اسکرو باهر 

شرکت تام باهر یکی از بزرگترین واردکننده های بال اسکرو GTEN می باشد که بهترین نوع بال اسکرو در ایران می باشد و مشتریان بسیار زیادی از آن استفاده می کنند. البته شرکت تام باهر برند باهر خود را ثبت کرده و بال اسکرو با برند باهر نیز ارائه میگردد. شرکت تام باهر با داشتن تمام لوازم سی ان سی دارای مجموعه محصولات نسبتا کامل ساخت دستگاههای سی ان سی می باشد از جمله این محصولات : بال اسکرو، پولی تایم، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم، سرو موتور، لینیر گاید(ریل و واگن)، دنده شانه ای، انرژی چین(محافظ کابل) و……می باشد. در مورد لینیر گاید باید ذکر کنیم که شرکت تام باهر علاوه بر لینیر گاید باهر دارای نمایندگی برند لینیر گایدSTAF از کشور تایوان است.

 

اتصالات پروفیل آلومینیوم