بال اسکرو کوچک

خط تولید پیچ بال اسکرو کوچک تک مهره ای مینیاتوری فقط به عنوان یک فرم مونتاژ کامل تهیه می شود. انتهای پیچ را می توان تقریباً در هر پیکربندی و قطر و طول تنظیم کرد تا به نیاز مشتری برسد. برخی از اندازه های پیچ های مینیاتوری با پشتیبانی از بلبرینگ EZZE MOUNT ™ برای ساخت مجامع کامل تهیه می شوند. قطر پیچ های اندازه کوچکتر را می توان با قرار دادن آستین بر روی پیچ بزرگ کرد تا امکان جفت گیری با EZZE MOUNT فراهم شود.

مهره بال اسکرو کوچک

بیشتر برنامه ها به رابط های مکانیکی خاص یا خصوصیات ویژه ای نیاز دارند. در طراحی و ساخت مهره بال اسکرو دو ویژگی اساسی اهمیت دارد. دقت / فشردگی

کارایی مهره بال اسکرو کوچک

  1. مهره مینیاتوری SD را پرتاب می کند.
  2. امکان موقعیت یابی دقیق برای برنامه های پزشکی
  3. ایده آل برای طرح های کم حجم و با کارایی بالا، یاطاقان توپ های مینیاتوری SKF با سرعت بالا و با اصطکاک کم و حداقل خدمات مورد نیاز کار می کنند.
  4. این یاتاقان های خاموش در طیف وسیعی از انواع و طرح ها ، قدرت و قابلیت تحمل نور تا بارهای شعاعی و فشار متوسط ​​را دارند. در فولاد ضد زنگ ، با مهر و موم یا سپر و با گزینه های مختلف روغن کاری موجود است.

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.

فروش ساچمه

فروش ساچمه بال اسکرو امر ساده و در عین حال پیچیده میباشد. در ساختار بال اسکرو یک پیچ تغذیه کننده با بازده بالا و ساچمه ای می باشد که دارای یک حرکت چرخشی در بین محور پیچ و مهره می باشد. در این محصول ما شاهد گشتاوری معادل یک سوم یا کمتر هستیم که باعث میگردد در نیروی محرک موتور صرفه جویی صورت بگیرد. در فروش ساچمه بال اسکرو  در شرکت تام باهر می توان از نازلترین قیمت در مقایسه با قیمتهای موجود در بازار برخوردار بود. در  شرکت بازرگانی تام باهر میتوان از برندهایی چون بال اسکرو باهر و بال اسکرو جی تن خرید داشت.