باهر لینیر گاید

باهر لینیر گاید linear guide یا همان ریل و واگن، از قطعات سیستم های متحرک خطی مورد استفاده در صنایع، ماشین آلات و دستگاه های cnc می باشد.
شرکت ها و برند های مختلفی وجود دارند که عرضه کننده لینیر گاید در بازار می باشند. که شرکت تام باهر با برند باهر یکی از شرکت های عرضه کننده لینیر گاید می باشد که آن را با نام اختصاری لینیر گاید باهر به بازار معرفی کرده است. باهر لینیر گاید یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین محصولات عرضه شده می باشد که توانسته است با رقبای خود رقابت تنگاتنگی را در زمینه کیفیت و دقت بالا این محصولات داشته باشد و به دلیل اعتبار بالای این برند بازار را از آن خود کرده است. برند تام باهر دارای محصولات فراوانی در زمینه سیستم های متحرک خطی، اتوماسیون صنعتی و سی ان سی است که یکی از معتبرترین و کاربردی ترین آنها لینیر گاید یا ریل و واگن خطی باهر می باشد. شرکت تام باهر با ارايه خدمات و امکانات مهندسی و بهینه به مشتریان و کاربران خود، نقشه های سه بعدی لینیر گاید برای طراحی و ساخت لینیر گاید را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای دریافت نقشه های سه بعدی باهر لینیر گاید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

محصولات تام باهر 

 

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برند JMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برند GAMBINI از کشور اتیالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.