تام باهر وارد کننده ریل و واگن

تام باهر وارد کننده انواع محصولات لوازم سی ان سی از جمله وارد کننده ریل و واگن میباشد، که با واردات و عرضه کردن با کیفیت ترین ریل و واگن توانسته نام نیک در بازار داشته باشد.

ریل و واگن در تام باهر

شرکت تام باهر با وارد کردن انواع لوازم سی ان سی از جمله بال اسکرو، لوازم سی ان سی، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم ، پولی تایم، سرو موتور، انرژی چین، لینیر گاید، ریل و واگن، دنده شانه ای ،کوپلینگ SRJ، شفت، کوپلینگ آلومینیومی، پروفیل آلومینیوم شیار دار، بال بوش و ………می باشد و توانسته در بازار ایران بهترین محصولات را با مناسبترین قیمت به متقاضیان محصولات خود ارائه دهد و برای مشتریان خود تا حد امکان بهترین خدمات را عرضه کرده است. شرکت تام باهر دارای برند ثبت شده باهر می باشد که طی سالهای گذشته مشتریان گرامی با این برند مطرح آشنا شده اند و تام باهر دارای چندین نمایندگی معتبر در محصولات مختلف می باشد.

1. در بال اسکرو دارای برند باهر و GTEN می باشد. برند GTEN از کشور تایوان است.
2. در لینیر گاید دارای دو برند باهر و STAF می باشد. برند STAF از کشور تایوان اخذ شده است.
3. در دنده شانه ای دارای دو برند باهر و GAMBINI می باشد. GAMBINI از کشور ایتالیا می باشد.
4. در سرو موتور دارای برند BAHER-JASD می باشد. 

در بازار صنعت جهانی لینیر گایدهای متنوعی تولید و عرضه میشود همه روش کار یک شکلی دارند و تنها از لحاظ کیفیتی و اندازه گاهی دارای تفاوت هستند. در بازار ایران برندهای زیادی دیده میشود. شرکت تام باهر نیز چند برند ریل و واگن عرضه میکند. تام باهر توانسته برند باهر شرکت را ثبت نماید و ریل و واگن(لینیر گاید) باهر را در اختیار مشتریان قرار دهد و علاوه بر آن نمایندگی STAF از تایوان را کسب نماید. لینیر گاید STAF از برندهای معروف تایوانی در ایران است که شرکت تام باهر نماینده فروش آن می باشد.

میزان دقت لینیر گاید ( ریل واگن )

بر اساس دقت عمل واگن ها که روی ریل ها حرکت می کنند، دقت حرکت مورد نیاز در یک درجه دقیق مشخص، مانند P5 یا PN بیان می شود. این اطلاعات مربوط به نوع ماشین (کاربرد) مانند ماشین ابزار، سیستم حمل و نقل یا دستگاه اندازه گیری است. که برای ریل و واگن استفاده می شود (منظور سری های مختلف محصول). به طور کلی، این اطلاعات برای انتخاب لینیر گاید مناسب مفید است. بلبرینگ ساچمه های فولادی که حرکت را برای سیستم گاید خطی( از طریق گردش با دفعات بالا) ایجاد می کند. مقدار نیرویی که گاید خطی ( ریل و واگن خطی ) می تواند آن را تحمل کند زمانی که بلوک حرکت نمی کند را ظرفیت بار استاتیکی می گویند. مقدار نیروی که گاید خطی(ریل و واگن خطی) می تواند زمانی که بلوک در حال حرکت است تحمل کند طرفیت بار دینامیکی می گویند.

معایب استفاده از ریل و واگن ها

برای کاربرد های عمودی کارایی لازم را ندارد. چند چیز برای بررسی ریل و واگن خطی شما وجود دارد که باید از آن اجتناب کنید. به طور منظم در ماشین آلات مشکلاتی مانند خوردگی ریل، بریدگی در ریل یا سایش می توانند اتفاق بیفتند. این آسیب های مختلف می تواند به دلیل مراقبت ضعیف سیستم، عدم تعادل بیش از حد، چسبیدن مواد مختلف به ریل یا روانکاری ضعیف باشد. راه آسان برای رفع این نوع مشکلات این است که تعمیر و نگه داری واگن ها و ریل ها را با دقت و منظم انجام دهیم و از نصب و راه اندازی آن ها همانطور که در دستورالعمل ها اشاره شده، اطمینان حاصل کنید.

قیمت ریل و واگن، لینیرگاید

قیمت لینیر گاید وابسته به اندازه و مواد به کار رفته در آن است. برای کاربرد هایی با ظرفیت بار بالاتر، به طور عمده به یک واگن خطی بزرگ نیاز دارید. در این صورت واگن وسیع تر و یا ریل با ابعاد بیشتر مورد نیاز می باشد که این مساله قیمت ریل و واگن را افزایش می دهد. اکثر گایدهای خطی با مکانیسم روانکاری درون بلوک مجهز شده اند. این یک مزیت بزرگ است زیرا اساسا تعمیرات لازم برای کاربرد گاید خطی را کاهش می دهد. نیاز اصلی این است که فقط روانکاری گریس را دوباره پر کنید تا بلوک عمر طولانی تری داشته باشد. اگر چه روانکاری باعث کاهش نگهداری می شود اما گایدها هنوز باید از زائده های اضافی پاک شوند تا منجر به خرابی آن نشود.

تام باهر تولید کننده پروفیل آلومینیوم