تام باهر وارد کننده لوازم سی ان سی

 شرکت تام باهر وارد کننده لوازم سی ان سی از جمله بال اسکرو، لوازم سی ان سی، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم، پولی تایم، سرو موتور، انرژی چین، لینیر گاید، ریل و واگن، دنده شانه ای ،کوپلینگ SRJ، کوپلینگ آلومینیومی، پروفیل آلومینیوم شیار دار، بال بوش می باشد و  توانسته است در بازار ایران بهترین محصولات را با مناسبترین قیمت به متقاضیان محصولات خود ارائه دهد و برای مشتریان خود تا حد امکان بهترین خدمات را عرضه نماید.  شرکت تام باهر دارای برند ثبت شده باهر می باشد که طی سالهای گذشته مشتریان گرامی با این برند مطرح آشنا شده اند و تام باهر دارای چندین نمایندگی معتبر در محصولات مختلف می باشد. شرکت تام باهر کلیه قطعات مکانیکی را با برند باهر ارئه می دهد و علاوه بر برند باهر نمایندگی برندهای معتبر را در ایران دارا میباشد. در بال اسکرو دارای برند باهر و GTEN می باشد. برند جی تن از کشور تایوان می باشد. در لینیر گاید دارای دو برند باهر و STAF می باشد. برند STAF از کشور تایوان می باشد. در دنده شانه ای دارای دو برند باهر و GAMBINI می باشد. GAMBINI از کشور ایتالیا می باشد. در سرو موتور دارای برند  BAHER-JASD می باشد.  شرکت تام باهر در طی سالهای متمادی توانسته رضایت کامل متقاضیان خود را جلب نماید چون در قیمت و کیفیت محصولات خود دقت لازم را داشته و شرکت تام باهر واردات  و فروش انواع لوازم سی ان سی را با داشتن مهندسین فنی و کاربلد پیش میبرد و در صورت تمایل عزیزان مشتری میتوانند از سایتهای تام باهر نیز دیدن نمایند و قبل از حضور فیزیکی و حضوری با شماره های تماس 33933654- 021 و شماره 33973282-021 ما در فروشگاه ارتباط بگیرند. در شرکت تام باهر تمام تلاش این چندین سال ما بر این بوده است در کنار سایر همکاران خود در امر واردات انواع لوازم سی ان سی که در صنعت های متعدد ماشین سازی و خودرو و ساخت انواع دستگاههای سی ان سی(چوب،فلز و….) مطرح و به نام باشد. البته همه تلاشهای ما با حسن توجه متقاضیان گرامی محقق شده و جای بسی سپاس دارد از همراهان و مشتریان همیشگی تام باهر که ما را تنها نگذاشته و در شرایط تحریم نیز صبورانه تام باهر را یاری کردند.

فروش بال اسکرو در تام باهر

خرید و فروش بال اسکرو در بازار ایران هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی میسر است. از آنجایی که فروشندگان و  بی شماری را در بازار می‌توان مشاهده کرد که ادعا می‌کنند تنها وارد کننده و نماینده رسمی بال اسکرو از برندهای مختلف تایوانی، چینی، اروپایی و کره ای و چینی هستند، توصیه ما به شما این است که در هنگام خرید بیشترین دقت را به عمل آورده و جهت جلوگیری از خرید برندهای تقلبی بال اسکرو، از طریق نمایندگان معتبر و مجاز اقدام به خرید بال اسکرو نمایید.

بال اسکرو (ball screw)

بال اسکرو (ball screw)

شرکت تام باهر دارای نمایندگی انحصاری برند GTEN تایوان می باشد، که برند جی تن شامل انواع بال اسكرو است. گروه صنعتي تام باهر مي تواند شما را در تهيه و خريد بال اسكرو (بال اسكرو باهر و بال اسكرو GTEN تايوان ) ياري كند برند باهر برند ثبت شده شرکت تام باهر در محصولات شرکت است و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. در نهایت برای این که انتخاب شما، از امتیاز کافی جهت خرید برخوردار باشد بایستی از صدای کم، گشتاور پایین برای حرکت روان، استحکام زیاد، عمر مفید و دوام بالا بهره‌مند باشد.

 

فروش ریل و واگن در تام باهر

برای خرید ریل و واگن باهر و دیگر محصولات سی ان سی(CNC) شما می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بخش فروش ما شما را در زمینه قیمت فروش و موجودی محصولات راهنمایی کنند. شرکت تام باهر با داشتن تمام لوازم سی ان سی دارای مجموعه محصولات نسبتا کامل ساخت دستگاههای سی ان سی می باشد. شرکت تام باهر هم چنین  چند برند لینیر گاید به بازار  عرضه میکند. تام باهر توانسته برند باهر را ثبت نماید وریل و واگن(لینیر گاید) باهر را در اختیار مشتریان قرار دهد و علاوه بر آن نمایندگی انحصاری STAF از تایوان را دریافت کرده است. لینیر گاید STAF از برندهای معروف تایوانی در ایران است که شرکت تام باهر نمایندگی آن را در ایران کسب نموده است.

لینیر گاید STAF

فروش دنده شانه ای باهر در تام باهر

تمام دستگاههای سی ان سی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که مهمترین آنها دنده شانه ای و چرخ دنده است. دنده شانه ای باهر در انواع دستگاههای سی ان سی چوب و سنگ از اجزاء اصلی می باشد که در شرکت تام باهر موجود است. این چرخ دنده ها برای تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی به کار میروند. به کمک چرخ دنده ها میتوان جهت حرکت را تغییر داد. در مورد چرخ دنده شانه ای چون از اجزای دستگاه سی ان سی می باشد و نیاز به مراقبت فراوان دارد تا طول عمر دستگاه افزایش یابد و در واقع برای دنده های موجود در فضای باز مانند دنده شانه ای و چرخ دنده انجام عمل روغنکاری بسیار مهم است چون باید لایه ای کم از گریس یا روغن استفاده شده بر روی دنده ها باشد تا از برخورد مستقیم فلز با فلز ممانعت شود. البته در شرکت تام باهر بیشترین و مهمترین محصولات ساخت دستگاههای سی ان سی موجود است که تاکنون با واردات این اقلام توانسته اییم قدمهای بزرگی در پیشرفت صنایع مختلف برداریم.

دنده شانه ای باهر

سرو موتور باهر-JASD