خرید بال اسکرو از تام باهر

خرید بال اسکرو از تام باهر معتبرترین و بزرگترین عرضه کننده بال اسکرو GTEN و همچنین نمایندگی انحصاری این مارک تایوانی در ایران. این شرکت در دیگر زمینه های فروش قطعات صنعتی نیز فعالیت دارد که شما مشتریان عزیز می توانید آن ها را تهیه نمایید. از جلمه قطعاتی که توسط تام باهر در ایران عرضه می شود می توان به دنده شانه ایی شرکت GAMBINI ایتالیا و لینیر گاید شرکت STAF اشاره کرد. اگر به دنبال شرکتی معتبر جهت خرید بال اسکرو می باشید، پیشنهاد میکنیم این قطعه صنعتی را از تام باهر نمایندگی رسمی بال اسکرو GTEN در ایران خریداری نمایید. شرکت تام باهر با داشتن نمایندگی های مختلف در ایران توانسته نیاز عظیم مشتریان را تامین نماید و این نشان از اعتماد مشتریان به شرکت را می دهد. در ادامه قصد داریم درباره انواع بال اسکرو و کاربرد آن ها در بخش های مختلف صنعتی توضیح دهیم تا شما دوستان عزیز با توجه به این راهنمایی محصول خود را خریداری نمایید.

خرید بال اسکرو از تام باهر

 

انواع بال اسکرو از نظر کاربرد

  • مینیاتور بال اسکرو: این بال اسکرو مناسب در دستگاه های اندازه گیری، ابزارهای پزشکی، لیزرها، نیمه هادی ها و … به کار می رود.
  • بال اسکرو سنگ خورده: از این بال اسکرو برای جاهایی که نیاز به دقت بالایی ندارد استفاده می شود ولی در عوض مقاومت آن ها قابل اهمیت می باشد.
  • بال اسکروهای دقیق: این بال اسکروها در جاهایی به کار می رود که نیاز به دقت قرارگیری، دقت مکان یابی و تکرارپذیری دارد.
  • لید اسکرو: معمولا لید اسکروها جزء دسته بال اسکروها محسوب نمی شود اما عملکردی شبیه به بال اسکرو دارد.

انواع بال اسکرو از دید مکانیزم بازگرداننده ساچمه ها

  • بال اسکرو با سیستم چرخشی داخلی
  • بال اسکرو با سیستم چرخشی خارجی
  • بال اسکرو با طول گام فوق بلند

هر کدام از بال اسکروهای فوق کارایی خاص خود را دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری و استفاده نمایید.

نکات مهم در زمان خرید بال اسکرو

همان طور که گفتیم بال اسکروها انواع مختلفی دارند و شما در زمان خرید باید با دقت مشخصات آن را در بروشور یا کاتالوگ محصول را مطالعه نمایید. نوع مکانیزم بازگرداننده ساچمه بسیار مهم می باشد و باید آن توجه داشته باشید، قیمت بال اسکرو با یکدیگر متفاوت می باشد و جهت خرید آن ها باید دقت داشته باشید. در زمان خرید به قطر و گام بال اسکرو توجه داشته باشید که مورد مناسب شما باشد، امیدواریم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید واقع شود. اگر شما نیاز به راهنمایی بیشتر جهت خرید بال اسکرو از تام باهر دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان شرکت تام باهر تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با قطعه بال اسکرو دیگر مطالب سایت تام باهر را در این زمینه مطالعه نمایید. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.