خرید کوپلینگ از تام باهر

برای خرید کوپلینگ از تام باهر که معتبرترین عرضه کننده انواع کوپلینگ باهر می باشد مختصر توضیحی می دهیم. شرکت تام باهر یکی از مجموعه شرکت های وارد کننده و عرضه کننده لوازم سی ان سی (CNC) و سیستم های متحرک خطی است که دارای دو نمایندگی در برند GTEN (بال اسکرو) و برند STAF (لینیر گاید) می باشد. مجموعه ای از لوازم سی ان سی عبارتند از پولی تایم (pulley timing)، دنده شانه ای، ریل و واگن (لینیر گاید)، بال اسکرو باهر( BALL SCREW)، انرژی چین باهر(Energy Chain)، پروفیل آلومینیومی و…. می باشد. قیمت کوپلینگ بستگی به مدل ها و قطر شفت و ابعاد محصول دارد. قیمت کوپلینگ در تام باهر در مناسبترین حد خود عرضه میگردد که غالبا برای خرید کوپلینگ از تام باهر و کسب اطلاعات کامل در مورد محصولات می توانید به سایت های شرکت تام باهر مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را باتوجه به نوع و ابعاد کوپلینگ  سفارش دهید.

 

کوپلینگ

کوپلینگ ها در حالت کلی قطعات مکانیکی پر کاربردی هستند و وسیله ای برای انتقال گشتاور از طریق اتصال بین دو شفت است همینطور کوپلینگ ها در سیستم مانند فیوز عمل می کنند و زمانی که گشتاور از یک حدی بالاتر رود و یا شوک ناگهانی به سیستم وارد شود شکسته می شود تا سیستم آسیب نبیند. از طریق کوپلینگ دو شافتی که بهم متصل شده اند از هم جدا نمی شوند اما می توانند تا حد مجازی جابه جایی یا حرکت داشته باشند. با استفاده از کوپلینگ ها میتوان توان و قدرت را بین دو محور با قطرهای متفاوت منتقل کرد. نکته ای که باید توجه نمود این است که در صورت عدم کیفیت کوپلینگ انتخاب شده امکان صدمه به انکودر یا موتور نیز وجود دارد. همچنین جهت خرید کوپلینگ می توانید با فروشگاه تام باهر در تماس باشید.

 

کاربرد کوپلینگ ها

1. اتصال شافت‌ها
2. انتقال نیرو
3. جبران ناهمترازی و ناهم‌راستایی‌های (محوری، زاویه‌ای و ترکیبی)
4. حرکت‌های محوری (تکان و جابه‌جایی انتهایی شافت‌ها)

 

انواع کوپلینگ

o کوپلینگ صلب
o کوپلینگ انعطاف‌پذیر
o کوپلینگ یک تکه
o کوپلینگ دو تکه
o کوپلینگ انکودری
o کوپلینگ مفصلی
o کوپلینگ هیدرولیکی
o کوپلینگ فنری
o کوپلینگ ضربه ای
o کوپلینگ دنده ای
o کوپلینگ ریجید
o کوپلینگ امگا

 

کوپلینگ صلب

کوپلینگ صلب جهت اتصال دو محور کاملا هم راستا در تجهیزاتی که در آن ها هم محوری دقیق دو محور ضروری و قابل دسترس است استفاده می شود لازم به ذکر است که هر گونه عدم تقارن محوری در این نوع کوپلینگ ها خرابی های سریع را در اثر تنش های بالا به دنبال دارد. این نوع کوپلینگ ها برای محورهایی استفاده می شود، که ناهمراستایی ندارند. با توجه به اینکه این کوپلینگ ها نمی توانند، هیچ گونه انحراف یا عدم همراستایی محورهایی را که توسط آن ها (کوپلینگ صلب) به یکدیگر متصل شده اند را جبران نمایند، بنابراین محورها می بایست از تراز جانبی و زاویه ای خوبی برخوردار باشند.

 

کوپلینگ انعطاف پذیر

این نوع کوپلینگ ها در انواع مختلف تجاری در دسترس هستند که هر یک برای شرایط کاری خاصی مناسب می باشند کوپلینگ های انعطاف پذیر می توانند عدم تقارن محوری شعاعی و زاویه ای را بین محور محرک و متحرک تحمل کنند.

فروش انرژی چین