درباره بال اسکرو GTEN

در این مطلب قصد داریم تا اطلاعاتی درباره بال اسکرو GTEN در اختیار شما قرار دهیم تا شما با این محصول پر مصرف و کاربردی بیشتر آشنا شوید. بال اسکرو GTEN تایوان یکی از معروف ترین برندهای دنیا محسوب می شود که شرکت تام باهر نمایندگی آن را در سطح کشور دارا می باشد. این بال اسکرو از نظر کارایی و کیفیت حرف اول را می زند و در میان دیگر محصولات بسیار شناخته شده و معتبر می باشد. از دیگر برندهایی که توسط شرکت تام باهر عرضه می شود می توان به بال اسکرو باهر اشاره کرد که در سال های اخیر روانه بازار شده است. بال اسکرو باهر و همچنین دیگر محصولاتی که با برند باهر شناخته می شوند مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است کارایی بسیار بالایی دارد.

درباره بال اسکرو GTEN

کاربرد بال اسکرو

با پیدایش بال اسکروها، صنعت های مختلف به منظور رشد و پیشرفت حرفه خود از این نوع قطعه استفاده کردند و تا به امروز یکی از مشتریان ثابت آن بوده اند.

از کاربرد بال اسکرو می توان به:

  • هوافضا
  • صنایع نظامی و اتمی
  • صنایع رباتیک
  • انرژی هسته ای
  • تولید خودرو

اشاره کرد که یک تحول عظیم در صنعت های فوق ایجاد کرده است.

خرید بال اسکرو GTEN

با مطالبی که درباره بال اسکرو GTEN در اختیار شما قرار دادیم، اگر قصد خرید این بال اسکرو را دارید می توانید با شرکت تام باهر، بزرگترین عرضه کننده بال اسکرو مراجعه نمایید. بال اسکروها انواع مختلفی دارند و دیگر نیازی نیست برای خرید هر کدام از آن ها ساعت ها در بازار به دنبال آن ها باشید. شما می توانید انواع بال اسکرو را در شرکت تام باهر پیدا کنید و جهت کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد بال اسکروها می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید. همچنین اگر مطالب سایت برای شما کافی نبود می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برند GAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.