ساپورت بال اسكرو

ساپورت بال اسكرو یا یاتاقان نگهدارنده بال اسکرو (ball screw support unit)، ساپورت پیچ و مهره بال اسکرو قطعه ایست كه وظیفه نگهداري بال اسکرو را دارد و جز لوازم جانبی بال اسکرو میباشد.

ساپورت پیچ بال اسكرو

ساپورت پیچ بال اسكرو كه معمولا از دو نقطه، سر و انتهاي بال اسكرو نصب، بال اسکرو از دو نقطه مهار می شود. یک نقطه از سر بال اسکرو و یک نقطه در انتهای بال اسکرو.
در قسمت ابتدا یا سر بال اسکرو بلبرینگ های زاویه دار با استحکام بالا و گشتاور پایین و رو در رو با محور شفت قرار مي گیرند که مناسب برای چرخش شفت می باشند. این بلبرینگ ها معمولا از سری های هفت هزار هستند.  این سری از بلبرینگ ها مي توانند مقداری از نیروی غیر محوری را مهار كنند و مانع از انتقال این نیرو به شفت موتور و در نتیجه جلوگیری از آسیب دیدن آن شوند.
در بال اسکرو هاییکه طول آنها کم می باشد در ساپورت قسمت ابتدایی بال اسکرو از دو عدد بلبرینگ سری 7000 استفاده می شود. این دو بلبرینگ جهت دار، در عکس یکدیگر نصب می شوند. که وظیفه یکی از آنها تحمل نیروی فشاری و وظیفه دیگری تحمل نیروی کششی می باشد. در انتهای بال اسکرو نیز یک بلبرینگ سری 6000 استفاده می شود. این قسمت نیروی فشاری و یا کششی را تحمل نمی کند. این ساپورت پیچ بال اسکرو را در جاي خود محكم نگه مي دارند و مانع حركت آنها به اطراف مي شوند و پیچ مي تواند فقط در جاي خود چرخش نماید. این یاتاقان ها هر كدام به دو دسته تقسیم مي شوند كه هر دسته خود انواع مختلف، بلبرینگ هاي تك ردیفه و دو ردیفه می باشند.

ساپورت بال اسکرو

ساپورت بال اسكرو باهر یكي از برند هاي با كیفیت و تضمین شده مي باشد، كه شما مي توانید با اطمینان كامل در دستگاه هاي خود از آن استفاده نمایید. ساپورت هاي بال اسكرو داراي قطر هاي معیني مي باشند، براي ساپورت باید یاتاقاني را براي بال اسكرو خود انتخاب كنید كه مهره در داخل آن به طور كامل قرار گیرد و فیكس شود. یاتاقان ها داراي دو مدل فلنجي و بلوكي مي باشند. انواع یاتاقان هاي بال اسكرو با برند باهر، بسیار با كیفیت و دقت بالا، با قیمت مناسب جهت دستگاه هاي سي ان سي و غیره در شرکت تام باهر با سابقه طولانی که در ارائه انواع لوازم سی ان سی دارد دارای برند باهر است. خرید بال اسکرو باهر دو برند در تام باهر مقدور است. انواع بال اسکرو از دو برند باهر(BAHER) از چین و جی تن (GTEN) از تایوان می باشد. با دیدن سایتهای شرکت میتوانید انواع محصولات و کاتالوگها و نقشه های 3D را مشاهده کنید. شرکت تام باهر از سابقه بالایی در این صنعت نیز برخوردار است که با تجهیزات مدرن و به روز با کیفیت بالا اقدام به عرضه محصولات خود مینماید. همواره مشتریان در صنعت و بازار ما را با کیفیت و تعهد به یاد دارند.

کوپلینگ باهر با کیفیت که برای اتصال بین دو شفت به یکدیگر از آن استفاده و بهره می رود. بعنوان مثال یکی از موارد استفاده از آن در دستگاه های سی ان سی CNC است. کوپلینگ عرضه شده در شرکت تام باهر با دستگاه های جدید و مدرن و در انواع مختلف مناسب برای استفاده در دستگاه ها و کارکرد های مختلف و غیره استفاده می شود. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده کلیه محصولات سیستمهای متحرک خطی، انواع بال اسکرو باهر و تنها نمایندگی انحصاری جی تن(GTEN) از تایوان میباشد. مشتریان گرامی برای اطلاعات فنی و دیدن نقشه های سه بعدی بال اسکرو میتوانند از سایتهای شرکت نیز بهره گرفت، البته محصولات تام باهر دارای تنوع بالای است و شامل :بال اسکرو، ریل و واگن، دنده شانه ای، لینیر گاید STAF، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم، کوپلینگ باهر، لوازم سی ان سی، سرو موتور، انرژی چین،…….است که با برند باهر ارائه میگردد.

در محصول لینیر گاید هم ما دارای نمایندگی STAF از تایوان هستیم. مشتریان گرامی شما با تماس با شماره های فروشگاه که در سایت موجود می باشد میتوانید از لیست قیمت و نحوه ثبت سفارش و نحوه ارسال سفارش توسط مهندسین فنی شرکت آگاه شوید. در سایت علاوه بر کاتالوگ انواع بال اسکرو میتوانید از نقشه های سه بعدی(3D) بال اسکرو نیز دیدن نمایید.

ساپورت بال اسکرو، از لوازم سي ان سي و از متعلقات بال اسكرو مي باشد. براي خرید ساپورت بال اسکرو لازم است که به موارد زیر دقت کنید:

1)قطر بال اسکرو
٢)گام بال اسکرو برای مثال گام 4 ,گام 5 ,گام 10
٣)قطر ساپورت مهره، طول و پهنا
که این موارد جزو مشخصات فنی ساپورت محسوب می شود.

ساپورت مهره

ساپورت مهره یا support nut قطعه اي است که میتوان آن را به سادگی روی مهره بست که امکان نصب بار به مهره را راحت تر میکند. معمولا یک طرف بال اسکرو به طور ثابت و طرف دیگر به صورت معلق ساپورت می کند. با توجه به نوع بیرینگی که برای ساپورت طرفین استفاده شده نقشه ماشینکاری دو انتها تعیین خواهد شد. BK که ساپورت طرف ثابت بال اسکرو،نصب آن از پایه ساپورت می باشد یا FK نصب از فلنج ساپورت شناخته می شود. و اینکه در بال اسکرو ساپورت طرف معلق بنام BF نصب از پایه ساپورت یا FF نصب از فلنج ساپورت، شناخته می شود.

سایت تام باهر با عرضه بهترین محصولات موجود در بازار ایران و همچنین بهترین نیروهای متخصص فعال در این زمینه، مشکلات تهیه و خرید محصولات باکیفیت در زمینه ساپورت بال اسکرو را حل کرده است.