شرکت تام باهر ( فروشگاه انرژی گاید )

در هنگام خرید وقت و هزینه خود را ذخیره کنید و با استفاده از خرید انرژی گاید و سیستم های کابل چین از  فروشگاه  تام باهر محصولات با کیفیت، تهیه نمایید.

 

فروشگاه انرژی گاید

ما این دانش را داریم که می توانیم  قطعات با کیفیت و با قیمت مناسب را تهیه کنیم. ما از طریق سیستم های زنجیره ای انرژی ساده با کابل های زنجیره ای  به داخل سیستم های پیچیده، مونتاژ را برای شما انجام می دهیم.

این سیستم ها می توانند شامل کلیه کابل ها، شیلنگ ها (پنوماتیک ،هیدرولیک)، اتصالات پلاگین، جداسازی داخلی، براکت های نصب شده و قطعات نصب شده متناسب با نیاز شما باشند.

نمودار زیر  به طور خلاصه پیشرفت کشور ها و قاره ها را در صنعت انرژی چین و بلاک چین نمایش می دهد 

فروشگاه انرژی گاید

تفاوت انرژی چین فلزی و پلاستیکی

کابل های پلاستیکی در سالهای اخیر جایگزین فولاد در اکثر انواع ماشین آلات خودکار شده اند.  این امر به این دلیل است که کابل پلاستیک وزن کمتری دارند و بنابراین در تعداد چرخه های بالاتر، سرعت سریع تر و افزایش توان تولید را قادر می سازند. هزینه کمتر مزیت دیگری  برای استفاده از کابل های پلاستیکی است. کابل های فلزی فولاد هنوز هم در برخی از صنایع، مانند کامیون ها، و همچنین صنایع فلزی و معدن حاکم است. این بدان معنا نیست که کابل پلاستیکی را نمی توان در برنامه های کاربردی در این محیط ها استفاده کرد، اماتغییرات در این صنایع کند انجام می شود. شرکت تام باهر واردکننده و عرضه کننده انرژی چین ها در مدل های مختلف با مناسب ترین قیمت در بازار است.قیمت انرژی چین را از کارشناسان ما در واحد فروش بخواهید.

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید،  نمایندگی انحصاری برندGAMBINI  از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.