فروشگاه بال اسکرو

 

 نام فروشگاه بال اسکرو مورد توجه صنعتگران و گروه ماشین سازان سی ان سی قرار میگیرد. با پیشرفت در صنعت ماشین سازی و لوازم سی ان سی  و ساخت انواع ماشینهای سی ان سی تقاضا برای انواع لوازم سی ان سی هم بالا رفته و فروشگاههای متعددی در بازار ایران به عرضه این محصولات پرداخته اند. از جمله محصولات لوازم سی ان سی بال اسکرو میباشد.

فروشگاه بال اسکرو تام باهر با توجه به نیاز بازار و مهندسان و صنعتگران و با داشتن امکانات و خدمات امروزی و جدید و همچنین مهندسان فنی ماهر و آشنا به کار در شهر تهران (با گستردگی  فروش به تمام نقاط ایران) بسیار در تلاشند تا در فروشگاه بال اسکرو خود با استفاده از مواد با کیفیت بالا به مشتریان گرامی سرویس دهی کنند. لازم به ذکر است شرکت تام باهر میتواند با در اختیار قرار دادن شماره تماس شرکت اطلاعات فنی و تخصصی را در اختیار مشتریان قرار دهد. ما در فروشگاه بال اسکرو شرکت تام باهر از عرضه دو برند بال اسکرو با نام بال اسکرو باهر و بال اسکرو جی تن میتوانیم در خدمت صنعتگران باشیم. اگر به دنبال شرکتی معتبر جهت خرید بال اسکرو می باشید، پیشنهاد میکنیم این قطعه صنعتی را از تام باهر نمایندگی رسمی بال اسکرو GTEN  و برند باهر در تهران خریداری نمایید.

 

بال اسکرو

بال اسکرو به عنوان یک وسیله مکانیکی در فرآیند تبدیل حرکت چرخشی به خطی یا نیروی گشتاوری به رانشی نقش به سزایی داشته است و این وسیله این عملیات را با اصطکاک حداقل انجام میدهد. این نقش بال اسکرو دارای دقت بالا، برگشت پذیری و کارایی بسیار بالا و همانطور که گفتیم دارای اصطکاک پایین است.

 

مشخصات و ویژگی بال اسکرو باهر در فروشگاه بال اسکرو

در بال اسکرو باهر مزیتهایی داریم از جمله :

-بازدهی بالا

– امکان برگشت پذیری

-میزان سختی بالا  

-میزان اصطحکاک پایین

در بال اسکرو باهر ساچمه ها در بین مهره و اسپیندل  برای ایجاد حرکتهای چرخشی قرار گرفته اند که سطح شیار و مسیر ساچمه ها به گونه ایی طراحی شده که بسیار فنی و کارشناسی شده است و همین امر باعث کاهش سطح اصطحکاک بین ساچمه ها و مسیر میشود. عمر  حاصل از بال اسکرو به عوامل مختلفی از جمله طراحی، نگهداری، مخصوصا بار محوری حرکتی است. یک سری از عوامل بر بار محوری تاثیر دارند مانند مشخصات دقیق، مشخصات مواد و سختی سطح. در بال اسکرو باهر ما نیروی بسیار کمی برای مقابله با اصطکاک داریم چون زمانی که فلز با فلز در ارتباط باشد در جاهایی مثل لید اسکرو در تماس با شیار ها در ابتدای حرکت نیاز به نیروی زیاد برای غلبه بر اصطکاک داریم که در بال اسکرو باهر با طراحی مناسب سازگاری بالاست و نیروی کمی لازم است.

 

 

کاربرد و طرز کار بال اسکرو

بیشترین و موثرترین کاربرد بال اسکرو در اکثر صنایع ماشین سازی از جمله ساخت ماشینهای سی ان سی، دستگاههای اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات دقیق و حتی ماشینهای پرینتر سه بعدی که البته مدل مرسوم  آنها بال اسکرو سایز 12 و 16 و 20 با گامهای حرکتی 4 و 5 میلیمتر می باشد. در سال های گذشته، مخصوصا در دنیای ماشینی امروز بسیار موثر و قابل لمس است. طرز کاربال اسکرو در حقیقت مشابه یک سیستم پیچ و مهره است به گونه ایی که در بال اسکرو گوی ما به عنوان مهره عمل کرده و شافت رزوه شده به عنوان پیچ وسیله به کار میرود. شفت رزوه شده در واقع مسیر حرکت و چرخش پیچ را در سیستم مشخص میکند که در آن ساچمه ها در قسمت گوی در حال گردش می باشند. لازم به ذکر است که حضور ساچمه باعث تماس و برخورد بین پیچ و مهره می شود و به این ترتیب لغزندگی کمی رخ میدهد.

 

ماشین کاری بال اسکرو خام

 

نکته قابل توجه اینست که تمامی بال اسکروهای موجود در بازار و صنعت در ابتدا  به صورت خام عرضه می شوند و برای استفاده از آنها لازم است  ماشین کاری صورت پذیرد. لذا خواهشمندیم در هنگام ماشین کاری شفت بال اسکرو دقت نمایید تا شفت دچار تابیدگی و یا کمانش نشود و همچنین قبل از ماشین کاری با استفاده از عملیات حرارتی، سختی سطح قسمت ماشین کاری را از بین ببرید تا ماشین کاری به راحتی و با دقت بالا انجام شود.

 

فروش بال اسکرو به صورت اینترنتی