فروش انرژی چین

شرکت تام باهر وارد کننده مستقیم و نمایندگی فروش انرژی چین و انرژی گاید در سایز ها و ابعاد مختلف است. تام باهر معتبرترین و با تجربه ترین عرضه کننده قطعات سی ان سی (CNC) می باشد که توانسته در این زمینه به فروش انرژی چین با کیفیت بالا و قیمت مناسب بپردازد هم چنین توانسته انرژی چین را با برند باهردر اختیار شما عزیزان قرار دهد. قیمت انرژی چین را می توانید با شماره تماس های موجود درسایت از کارشناسان ما درقسمت فروش بخواهید.
از دیگر محصولات شرکت تام باهر می توان به کلیه لوازم سی ان سی از جمله بال اسکرو (ball screw)، پولی تایم (Pulley Timing)، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم، لینیر گاید(ریل و واگن)، دنده شانه ای مورب، انرژی چین (محافظ کابل) باهر و……اشاره نمود. در مورد لینیر گاید باید گفته شود که شرکت تام باهرعلاوه بر لینیر گاید باهر دارای نمایندگی برند لینیر گاید STAF از کشور تایوان است.

انرژی چین

انرژي چين (محافظ کابل) قطعه ای پليمري از جنس پلي آميد است که شامل قطعات کوچک به هم پیوسته می باشد. انرژی چین در مکان‌هایی که کابل برق باید در حرکت باشد به عنوان حامل کابل استفاده می شود. از انرژی چین ها برای جلوگیری از قطعی و فرسودگی سیم در حرکت های رفت و برگشتی استفاده می شود.
انرژی چین ها دارای دو نوع باز و بسته هستند. مدل باز در محیط های امن و آزاد از لحاظ آلاینده های زیست محیطی استفاده می شوند که کاربرد آن به علت نگهداری آسانتر بیشتر است.
مدل های بسته برای استفاده در مکان های صنعتی و جلوگیری از آسیب به کابل کاربرد دارند و باعث افزایش عمر کابل می شود.
شماعزیزان می توانید با خرید انرژی چین و استفاده از آن برای پوشش کابل در واقع کابل‌های خود را در برابر آسیب‌های احتمالی هنگام کار، با هزینه بسیار کم، بیمه کنید.

وظیفه انرژی چین

وظیفه مهم و اصلی انرژی چین (محافظ کابل) به تاخیر انداختن زمان قطع شدن می باشد و این در صورتی است که سیم را دور یک مدار دایره ای شکل میپیچند که اگر سیمی را به دور این مدار دایره ای شکل بالا و پایین کنید مدت زمان بیشتری طول می کشد تا سیم ها قطع شوند. هنگام استفاده از انرژی چین نکات زیر را باید مد نظر داشته باشید.
اولین نکته این می باشد که طول انرژی چین دارای محاسبات ساده ای است. نصف طول حرکت آن شامل دور کامل کابل های دیگر می باشد، این موضوع نشانگر قدرت و توانایی بالای انرژی چین می باشد. نکته دوم عبارت است از کابل هایی که در کف انرژی چین قرار دارند باید به صورت بسیار منظم در کنار یکدیگر قرار گیرند.
نکته بعدی این است که کسی که این وسیله را اختراع کرده، می توانسته یک مدل از آن را برای تمامی کابل ها مد نظر قرار دهد و آن را تولید کند، ولی به آنها تنوع بسیاری داده است. مدل هوابرش و دستگاه چوب آن با یکدیگر متفاوت است و هریک از آنها کاربرد متنوعی دارند. یکی از تفاوت های بارز آنها سرعت می باشد.

مزایای انرژی چین

1. ضد فرسایش
2. سرعت و شتاب بالا
3. زمان نصب کوتاه (بدون نیاز به موتور یا درایو موردنیاز )
4. قابلیت نگهداری آسان‌
5. عملکرد پایدار در برابر بارهای اضافی
6. دارای جنس سبک، نرم و قابل انعطاف ‌پذیر
7. قابلیت حمل انواع مختلفی از موارد کاربردی(برق، سیگنال، کابل‌های داده، شیلنگ‌های هیدرولیکی و صنعتی)

کاربرد انرژی چین

نمونه‌هایی از کاربرد این قطعات در
• ماشین‌آلات سنگین
• جرثقیل‌ها
• دستگاه‌های شستشوی ماشین
• تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
• انبارداری اتوماتیک
• لیفتراک
• روبات‌های صنعتی
• سکوهای نفتی دریایی
• صنایع آسانسورسازی و … است.

قیمت کوپلینگ

کاربرد کوپلینگ