فروش ساچمه بال اسکرو

فروش ساچمه بال اسکرو امر ساده و در عین حال پیچیده میباشد. در ساختار بال اسکرو یک پیچ تغذیه کننده با بازده بالا و ساچمه ای می باشد که دارای یک حرکت چرخشی در بین محور پیچ و مهره می باشد. در این محصول ما شاهد گشتاوری معادل یک سوم یا کمتر هستیم که باعث میگردد در نیروی محرک موتور صرفه جویی صورت بگیرد.

انواع بال اسکرو 

– بال اسکروی قفسه دار

– بال اسکروی دقیق

– هزارخار/بال اسکروی دقیق

– بال اسکروی غلطکی

– قطعه تکیه گاه

– دیوارکوب

– مهره قفل دار

در فروش ساچمه بال اسکرو  در شرکت تام باهر می توان از نازلترین قیمت در مقایسه با قیمتهای موجود در بازار برخوردار بود. در  شرکت بازرگانی تام باهر میتوان از برندهایی چون بال اسکرو باهر و بال اسکرو جی تن خرید داشت. پیچ و مهره بال اسکرو در بازار و صنعت موارد استفاده زیادی دارد که به اختصار در اینجا آورده میشود:

مرکز دستگاه CNC

ماسین تراش CNC

سنگ سمباده CNC

ماشین وایرکات

ماشین سوراخ کاری

دستگاههای پرینت

دستگاههای اتوماتیک

ماشین های کاغذ سازی

ماشین های بافندگی

فلپ هواپیما

باز و بسته کردن سیستم معکوس کنننده نیروی رانش هواپیما

تجهیزات فرود فرودگاه

اکچویتر عملگر یا بالاگر پایه آنتن

عملگر شیرهای آب و گاز

تجهیزات عکاسی

تجهیزات اپتیک

پارامترهای حائز اهمیت دربال اسکرو

بال اسکرو شامل یک پیچ دوار و مهره است که بین این پیچ و مهره، ساچمه هایی قرار دارد. این ساچمه ها درون حلقه ای ثابت که در انگلیسی به return caps و  deflector معروف هستند، می چرخند. در ارتباط با ساخت و طراحی این قطعات دقیق، پارامترهایی نظیر: سنگ زنی و رولینگ، سختی سطحی خوب و دقیق برای افزایش استحکام و در نتیجه ظرفیت تحمل نیروی بالا و عمر زیاد، حائز اهمیت می باشند. از پارامترهای یک بال اسکرو خوب که در فروش بال اسکرو و فروش ساچمه بال اسکرو حرکت نرم و روان و دقیق، لقی (backlash) پایین، صدای کم، گشتاور پایین برای حرکت به علت حداقل اصطکاک، استحکام زیاد و قابلیت پیش بینی عمر و بالا بودن آن می باشد. در اصطلاح عامه  و در صنعت  بال سکرو معادل کلمه انگلیسی Ball Screw می باشد که در زبان عامیانه گاهی به اشتباه “بال اسکرول” هم نامیده میشود.

محصولات شرکت تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.