قطعات دستگاه سی ان سی cnc

قطعات دستگاه  سی ان سی cnc  شامل لینیر گاید، بال اسکرو، بال بوش، انرژی چین و پروفیل آلومینیوم و شافت و… می باشد.

دستگاه cnc کاربرد های مختلفی در صنعت برای مثال حکاکی سه بعدی روی چوب، برش چوب، حکاکی روی فلزات و… می باشد.

پردازش CNC فرایندی است که در آن نرم افزارهای کامپیوتری از پیش برنامه ریزی شده حرکت ابزارها و ماشین آلات کارخانه را دیکته می کنند. این فرایند را می توان برای کنترل طیف وسیعی از ماشین آلات پیچیده ، از چرخ و تراش تا کارخانه و روتر استفاده کرد.

 

برای سیستم عامل CNC ممکن است شبیه به مجموعه ای منظم از قطعات کامپیوتر باشد ، اما برنامه های نرم افزاری و کنسول های کار شده در ماشینکاری CNC آن را از سایر اشکال محاسبه متمایز می کنند.

هنگامی که یک سیستم CNC فعال می شود ، برش های مورد نظر در نرم افزار برنامه ریزی شده و به ابزارها و ماشین آلات مربوطه که وظایف بعدی را همانطور که مشخص شده است انجام می دهند ، دقیقاً مانند یک روبات.

 

برنامه نویسی دستگاه cnc

در برنامه نویسی CNC ، ژنراتور کد در درون سیستم عددی با وجود احتمال خطا ، فرض می شود که ساز و کارهای بی عیب و نقص است ، که هر زمان یک ماشین CNC جهت برش همزمان بیش از یک جهت بیشتر باشد ، بیشتر است. قرار دادن ابزار در یک سیستم کنترل عددی توسط یک سری از ورودی ها معروف به برنامه قسمت مشخص شده است.

با دستگاه کنترل عددی ، برنامه ها از طریق کارت های پانچ وارد می شوند. در مقابل ، برنامه های مربوط به ماشینهای CNC هر چند صفحه کلید کوچک به رایانه ها تغذیه می شوند. برنامه نویسی CNC در حافظه رایانه حفظ می شود. خود کد توسط برنامه نویسان نوشته و ویرایش شده است. بنابراین ، سیستم های CNC ظرفیت محاسباتی بسیار گسترده تری را ارائه می دهند. از همه مهمتر ، سیستم های CNC به هیچ وجه ثابت نیستند ، زیرا می توان از طریق کد تجدیدنواع ، گزینه های جدیدتری را به برنامه های از قبل موجود اضافه کرد.

شرکت تام باهر عرضه کننده لوازم سی ان سی با بهترین کیفیت و آماده ارائه خدمات و راهنمایی به مشتریان است.

در CNC ، ماشین آلات از طریق کنترل عددی اداره می شوند ، که در آن یک برنامه نرم افزاری برای کنترل یک شی تعیین شده است. زبان ماشینکاری CNC به طور متناوب به عنوان کد G گفته می شود و برای کنترل رفتارهای مختلف یک دستگاه مربوطه مانند سرعت ، سرعت خوراک و هماهنگی نوشته شده است.

 

قطعات دستگاه cnc