قیمت انرژی چین

سیستم های انرژی چین به عنوان نجات حیات ماشین آلات مدرن یاد می شود. این حامل های کابل با دوام در حین حرکت ثابت، از امنیت انرژی و داده ها محافظت می کنند. آنها را می توان با مواد مختلفی از قبیل فولاد یا پلاستیک تهیه کرد، اما حامل های فلزی ممکن است نیاز به نگهداری منظم داشته باشند که بسته به محل و کاربرد آن می تواند بسیار وقت گیر، پرهزینه و خطرناک باشد.  علاوه بر این، نگرانی فزاینده در مورد وزن اجزای دستگاه باعث افزایش استفاده از دستگاه های کابل پلاستیکی با وزن سبکتر شده است. زنجیره های انرژی پلاستیکی خرابی را کاهش داده و عمر کابل ها را افزایش می دهد. انرژی چین ها و سیستم های انرژی چین، بند ناف دستگاههای مدرن هستند. آنها تأمین انرژی، داده و سیگنال را در حین حرکت ثابت تضمین می کنند.

نکات مهم در خرید انرژی چین 

  1. طول انرژي چين: نصف طول حركت به علاوه طول منحني حركت به علاوه عدد کوچک(مقدار دلتا). اگر به دلايلی قطعات پلاستيكی انرژی چین ها شكست، صاحب دستگاه باید چند يدک داشته باشد.
  2. كابل ها بايد در كف انرژی چين ها  منظم در كنار همدیگر قرار بگيرند. کسانی كه به دلايلي مثل هزينه، انرژی چین را كوچك انتخاب می كنند و كابلها را روی هم  قرار می دهند، كابلها اجازه خم خوردن بزرگ را نمی يابند و بصورت مقطعی درون خود انرژی چين خم موضعي می خورند. اين خم شرايط قطع و وصل برای دستگاه ايجاد می كند، مانند آلارم درایو ها، پس يكی از شرايط دستگاه خوب داشتن انرژی چين مناسب است.
  3.  يكی از علل تنوع انرژی چین ها در كاربرد دستگاه می باشد. مدل انرژی چين دستگاه هوابرش با انرژی چين دستگاه چوب فرق مي كند. يكی ديگر از علل تنوع سرعت حركت می باشد. بعضی از انرژی گايدها قابليت حركت تا سرعت 10 متر بر ثانيه و بيشتر را دارند اما بعضي از آنها با سرعت 5 متر بر ثانيه در عرض دو دقيقه متلاشی می شود. سومين علت تنوع نوع كاربرد آن است.(انتقال لوله آب، انتقال لوله گاز و اكسيژن، لوله هاي روغنكاري، لوله هاي پنوماتيك بادي و …)

شرکت تام باهر واردکننده و عرضه کننده انرژی چین ها در مدل های مختلف با مناسب ترین قیمت در بازار است. قیمت انرژی چین را از کارشناسان ما در واحد فروش بخواهید.

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید،  نمایندگی انحصاری برندGAMBINI  از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.