قیمت بال اسکرو

قبل از اینکه بخواهیم به قیمت بال اسکرو بپردازیم، کمی راجع به بال اسکرو و مزایا و معایب آن صحبت میکنیم تا بهتر بتوانیم در انتخاب بال اسکرو تصمیم گیری کنیم امروزه در صنعت از وسیله ای مکانیکی به نام بال اسکرو برای تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی استفاده می شود. این وسیله با کمترین اصطکاک ممکن کار خود را انجام می دهد. قبل از اختراع بال اسکرو، از سیستم پیچ و مهره معمولی استفاده می شد. از آنجایی که ساختار این سیستم به گونه ای بود که در اثر حرکات لغزشی بین پیچ و مهره ساییدگی ایجاد می شد و این یک عیب بزرگ محسوب می شد، کم کم این سیستم پیشرفت کرد و ساختار ظاهری آن تغییر یافت تا جایی که بال اسکرو کشف شد. شکل ظاهری بال اسکرو به مجموعه ای از پیچ و مهره شبیه است که گوی همان مهره و شافت رزوه شده پیچ آن است. برخلاف سیستم پیچ و مهره که با اضافه شدن نیرو اصطکاک افزایش پیدا میکرد، در سیستم بال اسکرو هیچ لغزشی نیست. پیچ و مهره بر مبنای غلتش حرکت می کنند. بال اسکرو در بازار با انواع متنوعی عرضه شده است. شرکت تام باهر امتیاز برند باهر و نمایندگی انحصاری بال اسکرو GTEN تایوان، عرضه کننده دو برند بال اسکرو باهر و بال اسکرو جی تن را داراست. بال اسکرو تام باهر ازنظر کیفیت و دقت بیشترین بازده را داشته و در طی  چندین سال مورد تایید تمامی مصرف کنندگان لوازم سی ان سی بوده است. بال اسکرو ها مازاد بر اینکه در برابر بار های فشار قوی مقاومت می کنند، با کمترین اصطکاک داخلی عمل می کنند. آن ها در موقعیت هایی که بالاترین دقت وسرعت لازم است مناسب هستند.

معایب بال اسکرو

  1. به علت اصطکاک پایین بین پیچ و مهره، می توان با حرکت دادن مهره بر روی پیچ، پیچ را به گردش درآورد. در صورتی که در پیچ انتقال قدرت ساده، تنها چرخش شفت می تواند باعث حرکت خطی مهره شود و معکوس آن غیر ممکن است.
  2. هزینه بالای بال اسکرو یکی دیگر از معایب آن است.
  3. بال اسکرو نیازمند روغن کاری به طور مداوم است و باید در برابر گرد و خاک از آن محافظت کرد.
  4. وقتی قطعات بال اسکرو آسیب ببیند در عملکرد مشکل ایجاد می شود. در حالی که پیچ انتقال قدرت ساده حساسیت کمتری را در برابر آسیب دیدگی برای انجام کار از خود نشان می دهد.                                                            
  5. به دلیل اصطکاک پایین بال اسکرو نمی توان به راحتی حرکت ثابت چرخشی ایجاد کرد. به همین دلیل بال اسکرو در سیستم هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بتوان با استفاده از یک موتور سرعت ثابتی ایجاد کرد.

قیمت خرید و فروش بال اسکرو

این قطعه صنعتی از سه بخش پیچ، مهره و یاتاقان نگهدارنده بال اسکرو تشکیل شده است. قیمت بال اسکرو بنا به مدل و برند و همچنین اندازه و قطر آن متفاوت است. خریداران محترم برای اطلاع از قیمت ها می توانند با ما از طریق تلفن تماس حاصل فرمایند یا به فروشگاه ما به آدرسی که در سایت قرار دادیم مراجعه کنند.

 

قیمت بال اسکرو

بال اسکرو باهر

بال اسکرو GTEN-BAHER