قیمت بال بوش

پیش از آنکه قیمت بال بوش را بررسی کنیم، به تعریف آن میپرداریم تا بهتر بتوانیم بال بوش مورد نظر خود را در میان بال بوشها ی متنوع انتخاب کنیم. در دستگاه های صنعتی، بال بوشینگ ها زمانی مورد استفاده واقع می شوند که لازم باشد حرکت خطی  را به طور رفت و برگشتی توسط شافتی که  تبدیل به میله راهنما شده است، انجام دهد.

در گذشته از بوش برای این کار استفاده می شد اما تقریبا از دهه هفتاد میلادی به این بوش ها ساچمه هایی اضافه شد تا حرکتی بدون لقی و روان تر ایجاد کنند. بیرینگ خطی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شافت بخواهد در نقش میله راهنما باشد. در این حالت باید حرکت بدون لقی و با دقت انجام شود. بلبرینگ ها یا همان یاتاقان های ضد اصطکاک، احتمالا پرکاربرد ترین قطعه در ماشین سازی هستند. بیرینگ های خطی در سایز ها و انواع مختلفی موجود هستند که با توجه به نیاز می توان آن ها را از بازار خریداری کرد. با توجه به نوع بیرینگ ها توانایی حمل بار آن ها متفاوت است. شرکت تام باهر عرضه کننده محصولات بال بوش در سایزها و انواع مختلف با بالاترین کیفیت می باشد.

بال بوشینگ ها به نام های مختلفی در صنعت شناخته شده اند و عبارتند از:

 1. بوش خطی
 2. بوش لاینر
 3. میل بوشینگ
 4. لینیر بوش
 5. لاینر بوش
 6. بوش لینیر
 7. بوش ساچمه ای
 8. لینیر بوشینگ

مزایای بال بوشینگ ها

 1. قیمت بال بوشینگ ها نسبت به واگن ها و ریل ها مناسب تر است.
 2. از مزایای دیگر بال بوشینگ ها این است که بسیار پر کاربرد هستند و در فعالیت های مختلفی مورد استفاده قرارمی گیرند.
  به طور مثال بال بوشینگ ها در صنعت ماشین سازی یاتاقان ها به عنوان پر کاربرد ترین قطعه به شمار می آیند.
 3. بیرینگ خطی در شمار قطعات بسیار پرکاربرد در صنعت قرار دارد که برای انتخاب آن باید به پروژه توجه کرد.
 4. بیرینگ خطی در خیلی از وسیله ها وجود دارد که شاید ما از آن بی اطلاع باشیم!
خرید بال بوش

سعی کنید برای اینکه از عمر مفید بیرینگ خطی کاسته نشود و به دقت عمل افزوده شود، در انتخاب بیرینگ خطی به استاندارد های فنی آن دقت کنید. بال بوش ها با توجه به کاربرد، ساختار ظاهری و اندازه متفاوتند و به همین دلیل قیمت های مختلفی دارند. شرکت تام باهر عرضه کننده تمام محصولات متحرک خطی از جمله بال بوش و  نماینده ی انحصاری گامبینی ایتالیا و GTEN تایوان می باشد. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به فروشگاه ما یا از طریق تماس با ما از قیمت های بال بوش اطلاع پیدا کنند.

 

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برند GAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.

قیمت بال اسکرو

بال اسکرو

لینیرگاید
انرژی چین