قیمت سروو موتور

در مورد قیمت سرو موتور چندین عامل تاثیر مهمی دارند. از برجسته ترین مورد بعد از عوامل کیفی که شامل برند و کشور سازنده می باشد گشتاور سروو موتور می باشد. بعد از اهمیت گشتاور به دور این قطعه میرسیم که نقش مهمی در تغییر قیمت محصول دارد. ولتاژ تغذیه درایو با توجه به سروو موتور 220 ولت یا  380 ولت که به ترتیب دارای برق تک فاز و سه فازهستند. میزان فاز و ولتاژ برق تاثیرش بدین صورت است که هر چه سروو موتور با برق سه فاز تغذیه شود راندمان و کارایی بالایی دارد. در توانهای پایین عموما سروو موتور تک فاز توصیه می گردد. دقت سروو موتور که مرتبط با نوع و دقت انکدر آن است گزینه موثر دیگر در تعیین قیمت آن می باشد.

فروش سروو موتور

فروش سروو موتورهایی با برند شناخته شده و معتبر باهر-JASD ساخت کشور چین در شرکت تام باهر عرضه میگردد. فروش انواع سروو موتور در فروشگاهای تهران انجام میشود و این ریسکی است که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست شرکت تام باهر سعی دارد با ارائه راهکارهای نوین برای عرضه محصولات صنعتی مرتبط با تجهیزات حرکت، همراه با ارائه مشاوره فنی و ارائه بهترین قیمت خلا موجود در عرضه نوین محصولات صنعتی را پر نماید.

لیست قیمت سروو موتور

برای دانستن لیست قیمت سروو موتور، ساده ترین راه مراجعه به سایت شرکت تام باهر و تماس با شماره های موجود درسایت و گرفتن اطلاعات سروو موتور از مهندسین قسمت فروشگاه می باشد. در همین صفحه شما می توانید به لیست قیمت سروو موتور بصورت آنلاین دسترسی داشته باشید. انجام انواع فیلترینگ مناسب روی ولتاژ کاری، گشتاور، دور و نوع انکدر آن و همچنین برند و کشور سازنده می تواند شما را به بررسی، مقایسه و انتخاب موتور مورد نظر راهنمایی کند.

خرید سروو موتور

برای خرید سروو موتور توصیه می شود که ابتدا گشتاور مورد نیاز و سپس دور مورد نیاز خود را محاسبه نمایید. مانند هر نوع از انواع تجهیزات حرکت، محاسبه دقیق الزامات مانند محاسبه درست گشتاور و محاسبه درست دور می تواند از تحمیل هزینه های اضافی به شما کاملا جلوگیری کند. در دورهای پایین و گشتاور های بالا می توان بجای خرید سروو موتور با گشتاور بالا، استفاده از سروو موتور به همراه گیربکس زیروبکلش (که درست تر آن Low Backlash است) را مد نظر قرار داد. خرید گیربکس این وسیله نیز باید با دقت خاص آن صورت پذیرد.

سروو موتور باهر _ JASD

servo motor به صورت کلی یک الکترو موتور هست که یک سری مدارات الکترونیکی مانند درایوها در کنار آن قرار دارد و الکترو موتور حاوی شفت عمل گردش را به عهده دارد و تجهیزات الکترونیکی هم وظیفه دقت دادن به الکترو موتور را بر عهده دارند.

سروو موتور ها در انواع گیربکس دار و بدون گیر بکس وجود دارند و در اندازه های خیلی کوچک تا اندازه های بزرگ تولید می شوند که اندازه های کوچک در پروژه های رباتیک و تجهیزات مکاترونیکی استفاده شده و اندازه های بزرگ هم در ساخت تجهیزات صنعتی مانند دستگاه های CNC فلزات، چوب، طلا ، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات چاپ، سینما ۵ بعدی و ۳ بعدی، دستگاه های تزریق پلاستیک، دستگاه های پزشکی، ماشین آلات و دستگاه های تولید قطعات الکترونیکی استفاده می شود.

از سروو موتور ها در هر جایی که الکترو موتورها کاربرد دارد می توان استفاده کرد اما به دلیل قیمت بالای آن نسبت به الکترو موتورها، ما تنها در جاهایی از سروو موتور استفاده می کنیم که عملاً با الکترو موتور های معمولی کار به خوبی انجام نمی شود و نیاز به دقت و سرعت عمل بالایی داریم شرکت ها و انواع برندهای مختلف در بازار حضور دارند تا بتوانند عرضه کننده سروو موتور باشند که شرکت تام باهر با برند باهر-JASD یکی از شرکتهای عرضه کننده سروو موتور با کیفیت می باشد.

شرکت تام باهر به اطلاع می رساند سرو موتور 0.75kw و‌1kw ساخت چین با کیفیت عالی به محصولات ما اضافه شده است. این محصول  با برند مشترک دو شرکت (BAHER-JASD) وارد شده و تمام و کمال مراحل تست را انجام داده ایم. بعد از یک سال و نیم کارکرد بدون مشکل اقدام به سرمایه گذاری و نمایندگی انحصاری نموده ایم .اطمینان کامل به کیفیت محصولات شرکت مذکور حاصل شده است. این سرمایه گذاری برای ما ریسک پذیر نیست چون به کیفیت اطمینان پیدا کرده ایم. برند تام باهر دارای محصولات فراوانی در زمینه سیستم های متحرک خطی، اتوماسیون صنعتی و سی ان سی است که یکی از معتبرترین و کاربردی ترین آنها سروموتور باهر-JASD می باشد.
باهر-JASD یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین محصولات عرضه شده می باشد که توانسته است با رقبای خود رقابت سختی را در زمینه کیفیت و دقت بالا این محصولات داشته باشد و به دلیل اعتبار بالای این برند بازار را از آن خود کرده است.

اگر نیاز به راهنمایی بیشترجهت خرید و موجودی بال اسکرو و دیگر محصولات سی ان سی(CNC) از جمله پولی تایم (PulleyTiming)، کوپلینگ باهر، پروفیل آلومینیوم، لینیر گاید(ریل و واگن تام باهر)، دنده شانه ای، شفت، شفت پایه دار، انرژی چین (Energy Chain) از تام باهر را دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان شرکت تام باهر تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند و بتوانید محصولات خود را به راحتی خریداری نمایید.

سرو موتور