معیارهای انتخاب بال اسکرو

در این مطلب قصد داریم تا در مورد معیارهای انتخاب بال اسکرو مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که مورد قبول شما واقع شود. برخی از مشتریان برای خرید بال اسکرو به مشکل بر می خورند و نمی دانند که بال اسکرو مورد نظر خود به چه صورت باید باشد. کارایی بال اسکرو بسیار مهم می باشد و در هنگام خرید باید نهایت دقت را داشته باشید و اگر بال اسکرو نامناسب تهیه کنید قطعا بع نتیجه دلخواه خود نمی رسید. در ادامه معیارهای انتخاب بال اسکرو را برای شما شرح می دهیم تا بیشتر با این قطعه مکانیکی آشنا شوید.

معیارهای انتخاب بال اسکرو

عدم کمانش محور بال اسکرو

بال اسکرو یک ساختار هندسی دارد که همواره خطر وقوع کمانش در مورد آن وجود دارد و این مسئله در انتخاب بال اسکرو بسیار مهم می باشد. تعویض جنس، قطر پیچ انتخابی، کمتر در نظر گرفتن پیشروی آن و تغییر شرایط تکیه گاه های نگهدارنده بال اسکرو جزء عوامل تاثیرگذار هستند که می تواندند خطر وقوع کمانش در بال اسکرو را به حداقل برسانند.

عمر مفید بال اسکرو

عمر مفید در همه قطعات بسیار مهم می باشند و در بال اسکرو هم به این فاکتور باید توجه داشت و عمر مفید بال اسکرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. معیارهایی که در عمر بال اسکرو تقش دارند به تعداد دوران های آن پیش از وقوع خرابی و از کار افتادن آن بستگی دارد و تمیز نگه داشتن و روغن کاری به موقع آن هم در عمر بال اسکرو نقش دارد.

بار و گشتاور اعمالی به بال اسکرو

یکی از معیارهای انتخاب بال اسکرو، توجه به بار یا همان نیرو و گشتاور اعمالی بر روی آن می باشد که بسیار مهم است. اگر از اندازه این نیرو و گشتاور آگاهی داشته باشید، علاوه بر کمک در در انتخاب بال اسکرو در انتخاب عملگر ایجاد کننده حرکت دورانی سیستم اهمیت دارد.

سرعت بال اسکرو

زمانی که سرعت دورانی و به همراه آن سرعت حرکت خطی در بال اسکرو از مرز مشخصی عبور کند، امکان وقوع ارتشاعات بسیار شدید در آن افزایش پیدا می کند که باعث آسیب رساندن به آن می شود. علاوه بر سرعت، دقت در بال اسکرو هم بسیار مهم می باشد و یکی از ویژگی های مهم بال اسکرو دقت آن می باشد. موارد فوق جزء معیارهای انتخاب بال اسکرو می باشد که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید. بال اسکروها یک کاتالوگ دارند که در هنگام خرید می توانید آن ها را مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

خرید بال اسکرو

جهت خرید بال اسکرو مورد نظر خود می توانید به شرکت تام باهر بزرگترین واردکننده و عرضه کننده بال اسکرو مراجعه نمایید. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از سایت این مجموعه سفارش داده تا کارشناسان ما آن را برای شما ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مطالب این سایت استفاده نمایید و یا با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برند GAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.