نکات مهم در خرید انرژی چین 

  1. طول انرژي چين: نصف طول حركت به علاوه طول منحني حركت به علاوه عدد کوچک(مقدار دلتا). اگر به دلايلی قطعات پلاستيكی انرژی چین ها شكست، صاحب دستگاه باید چند يدك داشته باشد.
  2. كابل ها بايد در كف انرژی چين ها  منظم در كنار همدیگر قرار بگيرند. کسانی كه به دلايلي مثل هزينه، انرژی چین را كوچك انتخاب می كنند و كابلها را روی هم  قرار می دهند. كابلها اجازه خم خوردن بزرگ را نمی يابند و بصورت مقطعی درون خود انرژی چين خم موضعي می خورند. اين خم شرايط قطع و وصل برای دستگاه ايجاد می كند، مانند آلارم درایو ها، پس يكی از شرايط دستگاه خوب داشتن انرژی چين مناسب است.
  3.  يكی از علل تنوع انرژی چین ها در كاربرد دستگاه می باشد. مدل انرژی چين دستگاه هوابرش با انرژی چين دستگاه چوب فرق مي كند. يكی ديگر از علل تنوع سرعت حركت می باشد. بعضی از انرژی گايدها قابليت حركت تا سرعت 10 متر بر ثانيه و بيشتر را دارند اما بعضي از آنها با سرعت 5 متر بر ثانيه در عرض دو دقيقه متلاشی می شود. سومين علت تنوع نوع كاربرد آن است. (انتقال لوله آب، انتقال لوله گاز و اكسيژن، لوله هاي روغنكاري ، لوله هاي پنوماتيك بادي و …)
  4. دقت كنيد در زمانيكه دستگاه در نقطه HOME يا رفرنس خود است طول بزرگ انرژي چين بر روي بستر انرژي چين باشد و طول كمتر روي هوا باشد. اين امر به طول عمر انرژي چين ها كمك مي كند. به دليل اينكه در دستگاهها بيشتر فعاليتهاي دستگاه در ابتداي دستگاه و نزديك نقطه رفرنس يا HOME انجام مي شود و بيشتر وزن انرژي چين روي بستر مي باشد.
  5.  بعضي از انرژي چین ها داراي قوس بالايي هستند. اين قضیه را هم در دستگاه خود مدنظر داشته باشد.

 

شرکت تام باهر با عرضه انرژی چین تام باهر بعد از سالها تجربه خرید کاملا مناسب از لحاظ قیمت انرژی چین ها را برای متقاضیان خود فراهم می کند.

خرید انرژی چین

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید،  نمایندگی انحصاری برندGAMBINI  از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.