واردکننده و عرضه کننده بال اسکرو

شرکت تام باهر بزرگترین واردکننده و عرضه کننده بال اسکرو در ایران می باشد که تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بال اسکرو در ایران یک قطعه محبوب می باشد که متقاضیان بسیار زیادی دارد و بال اسکرو GTEN یکی از بهترین و کاربردی ترین مارک محسوب می شود. این نوع بال اسکرو را شرکت تام باهر به طور مستقیم وارد می کند و بین مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کند که باعث می شود با بهترین قیمت به دست مصرف کننده برسد. جهت خرید بال اسکرو و دیگر محصولات می توانید به سایت شرکت تام باهر مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را  سفارش دهید. کارشناسان ما محصول را برای شما ارسال می کنند و یکی از مزیت های خرید از شرکت تام باهر این است که تمامی محصولات به صورت تضمینی به شما داده می شود.

واردکننده و عرضه کننده بال اسکرو

 

بال اسکرو چیست؟

بال اسکرو یک قطعه مکانیکی می باشد که با ظهور آن اکثر مشکلات را توانست حل کند و در حال حاضر چندین نوع بال اسکرو وجود دارد که هر کدام مخصوص کاری می باشد. بال اسکرو از یک پیچ و مهره تشکیل شده است که این پیچ و مهره توسط چند ساچمه فلزی با یکدیگر به هم متصل شده اند که با حرکت ساچمه ها بال اسکرو به حرکت در می آید. عوامل زیادی باعث می شود تا بال اسکرو به درستی کار نکند و شما باید به خوبی از آن مراقبت نمایید و به طور مثال آن را تمیز نگه دارید و در صورت نیاز آن را روغن کاری کنید تا به درستی کار کند. عمر بال اسکرو به میزان استفاده و نحوه استفاده شما بستگی دارد و به طور دقیق نمی توان آن را محاسبه کرد اما هر چه بیشتر از آن مراقبت کنید کارایی بیشتری از آن دریافت می کنید.

خرید بال اسکرو

جهت خرید بال اسکرو کافیست به سایت به مجموعه مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و می توانید هزینه ان را پرداخت نمایید. اگر در مورد محصول اطلاعات کمی دارید می توانید کاتالوگ آن را ملاحظه کنید و همچنین می توانید از دیگر مطالب سایت جهت افزایش اطلاعات خود استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران این مجموعه تماس بگیرید و همچنین سوالات، پیشنهادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.