وارد کننده و عرضه کننده پولی تایم

 

شرکت تام باهر یکی از شرکتهای بازرگانی وارد کننده و عرضه کننده  پولی تایم در ایران می باشد کلیه محصولات شرکت تام باهر با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میگیرد. پولی تایم در ایران یکی از قطعات پر مصرف و کاربردی می باشد که متقاضیان و مشتریان زیادی دارد. شرکت تام باهر وارد کننده انواع پولی تایم با برند باهر می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود. جهت خرید پولی تایم و دیگر محصولات تام باهر که همه محصولات به همراه کاتالوگ جامع و نقشه های سه بعدی به سایت شرکت مراجعه نمایید و در صورت تمایل میتوانید با شماره تماسهایی که در سایت قرار دارد با کارشناسان و مهندسان شرکت تماس بگیرید. در کنار محصول پولی تایم شرکت دارای محصولات سیستمهای متحرک خطی می باشد. تام باهر دارای انواع بال اسکرو با دو برند مطرح باهر (ساخت چین) و برند جی تن (GTEN) ساخت کشور تایوان می باشد (کاتالوگ و نقشه در سایت موجود است) محصولات دیگر تام باهر لوازم سی ان سی و ریل و واگنلینیر گایدSTAF(ساخت تایوان) و پروفیل آلومینیوم و انرژی چین(محافظ کابل) و کوپلینگ وانواع شفت پایه دار و …..میباشد که با مراجه به سایت تام باهر میتوانید سایر محصولات را مشاهده نمایید.

 

پولی Pulley چیست؟

پولی قطعه‌ای بسیار پر کاربر در رباتیک می‌باشد. جهت انتقال نیرو بین اجزا مختلف در یک ربات از قطعات مختلفی استفاده می‌شود. پولی معمولا در حالت پولی مجزا و یا پولی Pulley به همراه دنده و… می‌باشد. در این شاخه انواع پولی با قطر شافت، قطر بدنه و حالت ترکیبی پولی با چرخ دنده و… قرار دارند.

پولی تایم

پولی تایم عموما قطعه ای است فلزی و مقطعی از استوانه که روی سطح دوار آن، دنده به شکل مقابل تسمه تایم ایجاد شده است. با چرخش پولی تایم حول یک محور دنده های پولی، دنده های تسمه تایم را به جلو و یا عقب می راند. پولی تایم اصولا برای انجام اتقال قدرت و جابه جایی لازم است و در صنایع امروز جایگزین چرخ دنده و زنجیر شده است. بیشتر پولی تایم ها ازجنس  فلز و استوانه ایی شکل میباشند و قسمت سطح آنها دندانه ای شکل است. دندانه های پولی تایم در مقابل تسمه تایم قرار میگیرند و با چرخش پولی تایم حول محور دندانه های تسمه تایم را جا به جا میکند.

 

جنس پولی تایم

پولی Pulley دارای جنس‌های مختلفی است از جمله پولی پلاستیکی و پولی فلزی بر اساس نوع کاربرد پولی تایم  باید جنس و ابعاد مربوطه را انتخاب کنید. جنس پولی تایم متنوع است چنانکه چدن، فولاد، آلومینیوم و گاهی پلی آمید در ساخت آن به کار میرود.

 

خرید پولی تایم

جهت خرید پولی تایم کافیست با فروشگاه تام باهر تماس بگیرید و برای آگاهی از مجموعه محصولات تام باهر میتوانید از سایتهای شرکت تام باهر دیدن نمایید.با مراجعه به سایت شرکت تام باهر از کاتالوگ محصولات و مقالات دیدن نمایید.