پروفیل آلومینیوم با کیفیت

یکی از پرکاربردترین مواد اولیه در تولید، پروفیل آلومینیوم با کیفیت است. پروفیل آلومینیوم به دلیل سبک وزن بودن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی، دارا بودن خاصیت تبادل دمایی و … محبوبیت ویژه ای در برابر دیگر پروفیل ها دارد. پروفیل آلومینیومی دارای طول مقطع متغیر، سطح معین و وزنهای متفاوت است و در بازار به صورت صنعتی، ساختمانی و اختصاصی عرضه میشود.

کاربرد پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم کاربردهای وسیعی در صنعت ساخت و ساز دارد. سایر کاربرد های پروفیل آلومینیوم به شرح زیر است:

• ساخت ماشین آلات صنعتی و انواع لوازم سی ان سی و تجهیزات صنعتی

• برای ساخت قوطی کنسرو، بسته بندی نیمه مقاوم مواد غذایی

• در صنایع پزشکی و داروسازی

• صنعت برق

• در ساخت لوازم بادوام و استقامت بالا

خط تولید پروفیل آلومینیوم

در روش شکل دهی به فلز آلومینیوم از دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم کمک گرفته میشود. فرآیند اکستروژن آلومینیوم روشی برای تبدیل بیلت آلومینیوم به پروفیل با سطح مقطع مشخص است. این روش در صنایع نظامی و ساختمانی بکار برده میشود. اکسترود آلومینیوم فرآیندی است که در ساخت پروفیل آلومینیوم اختصاصی و صنعتی از آن استفاده میشود. آلومینیوم فلزی انعطاف پذیر است و این امر باعث می شود محصولات تولید شده توسط آلومینیوم دارای چگالی پایین و سختی بالا باشند همین امر در مقاومت و پایداری پروفیل آلومینیوم دخیل است.

مراحل تولید پروفیل آلومینیوم

• واحد قالب سازی

• واحد اکستروژن

• واحد ایجینگ

• واحد آنودایز

• رنگ پودری و دکورال

• واحد پولیش

• واحد کنترل کیفی

• واحد بسته بندی

انواع پروفیل آلومینیوم صنعتی

پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 20*20
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 25*25
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 30*30
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 40*40
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 45*45
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 60*60
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 80*80
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 90*45
پروفیل آلومینیوم دارای شیار صنعتی 80*40

پروفیل آلومینیوم باهر

با وجود  تنوع بسیار  پروفیل های مهندسی و کاربرد های متنوع آنها ،برای یافتن پروفیل مناسب و بهینه مورد نیاز خود می توانید با شرکت تام باهر با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. پروفیل آلومینیوم شیاردار باهر در ابعاد و سری های مختلف موجود می باشد که هم از نظر کیفیت و قیمت مناسب و مورد توجه مصرف کنندگان است.

انواع پروفیل آلومینیوم یا به اصطلاح پروفیل مهندسی، که پروفیل شیاردار یکی از انواع پروفیل آلومینیوم مورد استفاده می باشد که کاربرد های مختلفی مانند ساخت سازه و دستگاه های صنعتی و همچنین اداری دارند. پروفیل های شیار دار بسیار متنوع هستند، شرکت تام باهر عرضه کننده انواع پروفیل آلومینیوم مورد استفاده در دستگاه های سی ان سی و صنعت می باشد. در شرکت تام باهر بهترین پروفیل آلومینیوم باهر با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان می باشد. تام باهر دارای محصولات کاملی از لوازم سی ان سی میباشد. از جمله : لینیر گاید، انرژی چین، پولی تایم، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم، لوازم سی ان سی، بال اسکرو، بال بوش، دنده شانه ای مورب، سرو موتور، ریل و واگن و….می باشد.

شرکت تام باهر دارای دو برند باهر و جی تن (GTEN) در بال اسکرو و نمایندگی STAF در لینیر گاید می باشد.

علت استفاده از پروفیل آلومینیوم شیاردار چیست؟

این نوع پروفیل شیاردار دارای مدلهای خاص از  سطح مقطع در اندازه های گوناگون است. پروفیل آلومینیوم شیاردار احتیاج به تخصص یا مهارت خاصی ندارد و به آسانی قابلیت سرهم بندی کردن دارد و میتوان مطابق با سفارش مشتریان در قالب های گوناگون طراحی کرد. پروفیل شیاردار توانایی تحمل وزن بالا در موارد گوناگون دارد.

مزایای پروفیل آلومینیوم شیاردار

اتصال آسان : ساخت فریم و پایه های مختلف با این پروفیل ها بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاص و یا ابزار پیچیده برای سر هم بندی ندارند. بنابراین می توان هر طرحی را به آسانی اجرا کرد.

کیفیت بالا : به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه۱، قالب اکسترودی با فولاد مناسب و ساخت عالی،‌ کنترل کیفیت هنگام تولید و مراحل بعدی تولید آن مانند بسته بندی و حمل مناسب، این پروفیل ها را در شمار با کیفیت ترین محصولات آلومینیومی آورده است. دارای حداقل پیچیدگی و تابیدگی در سطح مقطع و طول می باشند و همچنین با توجه به ویژگی های آلیاژ ۶۰۶۳ دارای سختی بالا و خواص مکانیکی مناسب هستند. همچنین این پروفیل ها قابلیت تحمل وزن بالا را داشته و استحکام بالایی دارند.

تنوع بالا : این نوع پروفیل دارای سایز های مختلف سطح مقطع است از سایز های پایین مانند سایز۲۰ *۲۰ میلیمتر ، برای فریم های کوچک تا سایز های بزرگ ۴۵*۱۸۰ و ۹۰*۱۳۵میلیمتر با استحکام و تحمل وزن بسیار بالا.

رنگبندی : زیبایی و شکیل بودن فریم ساخته شده، اهمیت ویژه ای دارد. پروفیل های مهندسی موجود با رنگ نقره ای با کیفیت بالا عرضه می شود.

از سایر ویژگیهای آن میتوان به عدم زنگ زدگی، قیمت ، کیفیت ، استحکام و پایداری  اشاره کرد. نیاز به پروفیل آلومینیوم شیاردار ممکن است در هرجا اتفاق بیفتد. این نوع پروفیل ها قابلیت این را دارند تا به جای وسیله های زیادی به کار روند. جهت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت ها با مشاورین ما در تام باهر تماس بگیرید.

انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

پروفیل آلومینیومی در سه نوع ساده، ترمال سبک و چوبی آلومینیومی تولید می شوند.

پنجره آلومینیومی ساده
پنجره آلومینیومی ترمال بریک
پنجره چوب آلومینیومی

قیمت پروفیل آلومینیوم

دو فاکتور مهم روش تولید و آلیاژهای سازنده در تعیین قیمت پروفیل آلومینیوم تاثیر گذار است. این عوامل ثاتیر مستقیم بر کیفیت و قیمت پروفیل آلومینیوم دارند و بدون شک در هزینه های اجرای سازه، نقش مهمی را ایفا میکند.

انواع شفت