پروفیل آلومینیوم شیار دار مهندسی

پروفیل آلومینیوم شیار دار مهندسی با نام پروفیل مهندسی نیز شناخته شده است و استفاده آسانی دارد و همچنین می توان آن را به اندازه های دلخواه برش داد.

ابعاد آن به شرح زیر است:

20*20

25*25

30*30

40*40

45*45

40*80

80*80

45*90

90*90

40*20

45*180

پروفیل آلومینیومی شیاردار مهندسی 40×20

برای مثال  پروفیل آلومینیومی شیاردار 40×20 در حرکت‌های خطی استفاده می شود، به همین خاطرمی توان  در پروژه‌های DIY به طور مثال ساخت پرینترهای سه بعدی، دستگاه‌های CNC و دستگاه‌های صنعتی و … به کار گرفت. از موارد کاربرد این محصول می‌توان استفاده در رباتیک، سیستم های دستگاه‌های لیزر کات،  دوربین عکاسی، ساخت ویترین و… نام برد که این امکانات باعث استقبال استفاده کنندگان شده است. از سایر ویژگیهای آن  میتوان به عدم زنگ زدگی، قیمت پروفیل مناسب و استحکام و پایداری بالا اشاره کرد. نه تنها این پروفیل بلکه سایر پروفیل های آلومینیوم شیار دار بسیار پر طرفدار هستند.

در فضاهای کارگاهی و صنعتی احتیاج به فریم، میز، قفسه، پایه و دیگر وسایل داریم. پروفیل شیاردار  طراحی های خاصی دارد و در ابعاد مختلف می باشند که از یراق آلات اتصال تنها با برش پروفیل ها مطابق خواسته کاربران امکان ساخت هرگونه فریم را دارا هستند. بنابراین استفاده از این محصول بسیاری از نیاز های مارا در صنعت طبق چیزی که در بالا گفته شد براورده می سازد. اما در نبود این محصول و خرید محصول آماده از بازار کار دشوار می شد و همچنین زمان و هزینه زیادی صرف می شد. با کمک پروفیل ساخت فریم و پایه های متنوع خیلی آسان است و احتیاجی به تخصص و یا ابزار خاص که سر هم ببندند ندارند. پس می توان طرح مورد نظر خود را به وسیله ی پروفیل های آلومینیوم به دست آورد. پروفیل آلومینیوم را می توان به یکی از پر کیفیت ترین محصولات آلومینیومی معرفی کرد. به سبب اینکه از مواد اولیه درجه یک،کنترل کیفیت بالا هنگام ساخت و در نهایت ساخت بی نظیر برخوردار است. این محصول از آلیاژ 6063آلومینیوم ساخته شده است. به دلیل استحکام بالا و توان تحمل وزن زیاد، قابلیت ماشین کاری و سوراخ کاری دارد.

پروفیل آلومینیوم شیاردار مهندسی

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC  نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER  میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN  از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید،  نمایندگی انحصاری برندGAMBINI  از کشور ایتالیا در دنده شانه ای  و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.

قیمت پروفیل آلومینیوم