پیچ و مهره بال اسکرو

برای بعضی از مصرف کنندگان مشخصات پیچ و مهره بال اسکرو مهم می باشد و برای یافتن این اطلاعات می توانید به کاتالوگ بال اسکرو مراجعه نمایید و یا در اینترنت به جستجو بپردازید. پیچ و مهره بال اسکرو اصلی ترین اجزای بال اسکرو را تشکیل می دهند که در این جا پیچ همان گوی و مهره شفت رزوه شده می باشد که درون هم قرار می گیرند. درون مهره شیارهایی طراحی شده است که حرکت خطی بال اسکرو را مشخص می کند و گوی در این مهره شروع به گردش می کند و بال اسکرو شروع به کار می کند. اما پیچ و مهره به طور مستقیم با یکدیگر در تماس نمی باشند و بین آن ها تعدادی ساچمه فلزی وجود دارد که این ساچمه در همان شیارهای مهره شروع به گردش می کنند. وجود این ساچمه های الزامی می باشد و حرکت بال اسکرو به این ساچمه ها بستگی دارد و هر مشکلی که برای آن ها پیش بیاید بال اسکرو به درستی عمل نخواهد کرد.

پیچ و مهره بال اسکرو

اندازه بال اسکرو

بال اسکرو در اندازه های مختلفی تعریف شده است که هر کدام از آن ها مخصوص کاری می باشند و در هنگام خرید باید با توجه به فعالیت خود، بال اسکرو مورد نظر خود را خریداری نمایید. این اندازه در سایز گوی و مهره بال اسکرو هم تاثیرگذار می باشد و قطر پیچ و مهره در هر بال اسکرو متفاوت می باشد که برای این اطلاعات باید به کاتالوگ بال اسکرو مراجعه کنید.

قیمت بال اسکرو

قیمت بال اسکرو در همه جا یکسان نمی باشد و شرکت های واردکننده قیمت های مختلفی بر روی بال اسکرو می گذارند که این باعث می شود خریدار برای خرید بال اسکرو به دنبال مناسب ترین قیمت باشد. از طرفی ساعت ها در بازار گشتن اصلا فکر خوبی نمی باشد و امروز شما می توانید انواع خریدهای خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید. شما می توانید جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت بال اسکرو به سایت تام باهر بزرگترین واردکننده و عرضه کننده این محصول مراجعه نمایید. شرکت تام باهر یکی از بزرگترین واردکننده های بال اسکرو GTEN می باشد که بهترین نوع بال اسکرو در ایران می باشد و مشتریان بسیار زیادی از آن استفاده می کنند. جهت سفارش و خرید بال اسکرو می توانید از طریق همین سایت محصول خود را سفارش داده تا کارشناسان ما آن را برای شما ارسال نمایند. همچنین جهت پاسخ سوال های خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

محصولات تام باهر

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.