کاربردهای بال اسکرو در صنعت

از کاربردهای بال اسکرو می توان به موارد کاربردهای بال اسکرو در صنعت اشاه کرد.

در ساخت انواع دستگاه های سی ان سی (CNC):دستگاه مرکزی CNC، ماشین تراش CNC، دستگاه فرز CNC ،CNC EDM، دستگاه خرد کنی CNC، دستگاه سیم چین، ماشین سوراخ کن و غیره.

ابزارآلات ماشین کاری دقیق : دستگاه فرز، دستگاه خرد کنی، EDM، ابزار دستگاه آسیاب، ابزار آلات ساخت دستگاه، ماشین حفاری، ماشین صاف کاری و غیره.

ماشین آلات صنعتی : ماشین چاپ، دستگاه تولید کاغذ، ماشین آلات اتوماتیک، ماشین آلات نساجی، دستگاه طراحی، دستگاه با کارایی خاص، ماشین ریخته گری تزریقی و غیره.
دستگاه های الکترونیکی :ابزار پیمودن ربات، میز X-Y،تجهیزات پزشکی، ابزار پیمایش سطحی، تجهیزات نیمه رسانا، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و غیره .

ماشین حمل و نقل : تجهیزات بارگیری کالا، محرک بالا بر و غیره.

صنعت هوا فضا: فلاپ های هواپیما، ایجاد نیروی دنده عقب آزاد و بسته، تجهیزات بارگیری فرودگاه، اکچکتور یا محرک باله و غیره.

کاربردهای دیگر:محرک پایه آنتن، اپراتور شیر و غیره.

خرید بال اسکرو از تام باهر معتبرترین و بزرگترین عرضه کننده بال اسکرو GTEN با نمایندگی انحصاری تایوان در ایران و برند بال اسکرو باهر در تهران. این شرکت در دیگر زمینه های فروش قطعات صنعتی نیز فعالیت دارد که شما مشتریان عزیز می توانید آن ها را تهیه نمایید.
چنانچه به دنبال شرکتی معتبر برای خرید بال اسکرو می باشید، پیشنهاد میکنیم این قطعه صنعتی را از تام باهر نمایندگی رسمی بال اسکرو GTEN تایوان در تهران خریداری نمایید.
در مورد بال اسکرو هایی که در بازار موجود میباشد و در مورد خوب و با کیفیت بودن انواع بال اسکروها باید دقت فراوان شود. شركت تام باهر با دارا بودن تيم فني متخصص در ارائه خدمات و ارائه انواع محصولات خطي به ويژه انواع سيستم بال اسكرو ، بال اسكرو باهر Baher و بال اسكرو جي تن gten تایوان مي باشد. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره سيستم بال اسكرو و خريد بال اسكرو با فروشگاه تام باهر تماس بگيريد.

از جمله قطعاتی دیگر که توسط تام باهر در ایران عرضه می شود می توان به دنده شانه ایی شرکت GAMBINI ایتالیا و لینیر گاید شرکت STAF تایوان اشاره کرد.
اگر شما عزیزان نیاز به راهنمایی بیشترجهت خرید و موجودی بال اسکرو و دیگر محصولات سی ان سی(CNC) از جمله پولی تایم (PulleyTiming) ، کوپلینگ باهر، پروفیل آلومینیوم، لینیر گاید(ریل و واگن تام باهر)، دنده شانه ای، شفت، شفت پایه دار، انرژی چین (Energy Chain) از تام باهر را دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان شرکت تام باهر تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند و بتوانید محصولات خود را به راحتی خریداری نمایید.

کاربرد بال اسکروها در انواع مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل راندمان بالا، بال اسکروها در بسیاری ازکاربردها چه کم چه زیاد به کار می روند. بال اسکرو های با دقت بالا در هواپیماهای تجاری و نظامی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.هواپیما نظامی با به کار گیری بال اسکروهای پیچیده در تثبیت کننده های افقی، چرخ دنده های اصلی و موتورهای ورودی و خروجی که دیزل متغییری دارند مورد استفاده میباشد.
کاربرد دیگر بال اسکرو در جک های خودرو که حرکت چرخی دارند از این سیستم استفاده می شود. استفاده از بال اسکروها در مقایسه با لید اسکروها و پیچ های معمولی به لحاظ صرفه جویی در میزان نیروی محرک مورد نیاز موتورها گزینه مناسب تری است زیرا نیروی گشتاوری آن کمتر یا مساوی یک سوم می باشد.

علاوه بر اینها، از بال اسکروها زمانی که نیاز است در برابر بارهای فشاری مقاومت کرد و اصطکاک داخلی بسیار پایین باشد، استفاده کرد. مدل ساختاری و کاربردهای بال اسکروها موجب شده تا در سیستم های کامپیوتری گوناگون همانند ماشین ابزار سی ان سی و زمانی که باید حرکت بسیار دقیق باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

از انواع کاربردهای بال اسکرو چهار کاربرد دیگر ،که به آن اشاره می کنیم:

1-تحمل بارهای سنگین: بال اسکرو، به دلیل داشتن ساچمه ها و سیستم بازگشت ساچمه درون مهره بال اسکرو با ساچمه، ظرفیت حمل بار سنگین تری نسبت به لید اسکرو هم سایز خود با مهره های پلاستیکی و پلیمری دارند. در لید اسکرو با وجود مهره های برنز می تواند بارهای سنگین تری را تحمل کند اما با افزایش حجم بار، اصطکاک ایجاد ،و افزایش اصطکاک باعث کاهش عمر و کارکرد آن می شود.

2-میزان دقت بالاتر: درلید اسکروها، که یک واکنش شدید مانند ضربه یا عقب گرد، بین مهره و پیچ وجود دارد، که بال اسکروها اغلب برای از بین بردن این واکنش شدید نصب شده اند. این عمل بطور معمول با استفاده از ساچمه هایی که دارای قطرهای کمی بزرگتر از فضای بین محل عبور پیچ و مهره هستند، انجام می شود.

3-بهره وری بیشتر: در بال اسکرو به دلیل وجود عوامل چرخنده مثل ساچمه ها، نقطه تماس در تحمل بار وجود دارد، اما در لید اسکرو به دلیل وجود عناصر کشویی مانند پیچ و مهره، خط تماس در تحمل بار وجود دارد. نقطه تماس اصطکاک کمتری تولید می کند که در نتیجه بهره وری بالاتری به همراه دارد. بهره وری بال اسکرو تقریبا همیشه 90 درصد یا بیشتر است در حالیکه بهره وری لید اسکرو به طور نرمال زیر 50 درصد است. راندمان بالا به معنای کاهش نیاز به گشتاوری موتور است، به این معنا که یک موتور کوچک با نیروی گشتاوری کم برای این کاربرد مناسب می باشد.

4-چرخه وظیفه مورد تقاضا: سرعت هم در لید اسکرو و بال اسکرو، بیشترین سرعت باتوجه سرعت بحرانی پیچ محدود می شود. به هر حال، به دلیل اینکه ذاتا بال اسکرو ها اصطکاک کمتری دارند به همین دلیل گرمای کمتری تولید می کند، بنابراین دارای ایستادگی و مقاومت بیشتر بوده و عمر بالاتری نسبت به لیداسکرو را دارند.

برای دریافت اصلاعات فنی، مشخصات کاربردی، انتخاب بال اسکرو مناسب و لیست قیمت بال اسکرو می توانید با شماره تماس های موجود در سایت، شرکت تام باهر تماس حاصل فرمایید. بال اسکرو با برند باهر که سالها پیش به ثبت رسیده است در اختیار شما مشتریان عزیزان می باشد.

سایت تام باهر با عرضه بهترین محصولات موجود در بازار ایران و همچنین بهترین نیروهای متخصص فعال در این زمینه، مشکلات تهیه و خرید محصولات باکیفیت در زمینه قطعات سی ان سی را حل کرده است.