کوپلینگ آلومینیومی

کوپلینگ آلومینیومی ، کوپلینگ های دنده ای ، کوپلینگ های solid ، کوپلینگ های فنری ، کوپلینگ ضربه ای و… جزئی از کوپلینگ ها می باشد.

کوپلینگ آلومینیومی بسیار سبک می باشد و همچنین در برابر رطوبت کاملا مقاوم است و می توانید آن را در محیط های کاری مختلف به کار ببرید مزایایی که دارد وزن سبک مقاومت در برابر رطوبت و قیمت مناسب است .

قیمت انواع کوپلینگ ها بستگی به مدل ها و قطر شفت و ابعاد محصول دارد که شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید کوپلینگ آلومینیومی یا سایر محصولات تام باهر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران بخش فروش ما شما را در زمینه خرید و موجودی محصولات راهنمایی فرمایند .

کوپلینگ

کوپلینگ ها در حقیقت وسیله ای برای محور کردن شفت و پمپ می باشد کوپلینگ ها برای موتورهای سانتری فیوژ، پمپ های سانتری فیوژ ، پمپ کلوز (pomp close) که شفت و موتور به صورت کسری قرار دارد توسط کوپلینگ نیز قابل اتصال می باشد .

کاربرد کوپلینگ ها

کارکرد اصلی همه این قطعات شامل اتصال شافت‌ها، انتقال نیرو، جبران ناهمترازی و ناهم ‌راستایی‌های (محوری، زاویه‌ای و ترکیبی) و حرکت‌های محوری (تکان و جابه‌جایی انتهایی شافت‌ها) است.
بعنوان مثال یکی از موارد استفاده از آن در دستگاه های سی ان سی (CNC) است. کاربرد های دیگر آن استفاده در موتور های صنعتی و پمپ ،دستگاه های تراشکاری ، در محل های اشتعال و انفجار ، دستگاه خردکن و… می باشد.
گاهی اوقات نیز از کوپلینگ‌ها جهت جذب شوک‌ها یا لرزش‌ها به منظور به حداقل رساندن آسیب‌های وارده به ماشین‌آلات استفاده می‌شود .
لازم به ذکر است که بدانید کوپلینگ‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانند ناهم‌ محوری‌ و ناهمترازی‌های موجود را تا حدودی جبران و برطرف کنند، اما آن‌ها در حین نصب جایگزین دستگاه‌های تراز نیستند .

مزایای کوپلینگ ها

• افزایش انعطاف بالا هنگامی که در شافت موتور لغزش ایجاد می شود .
• امکان ارتباط بین دو شافتی که یک اندازه نیستند .مثلا یک شافت قطر ۸ میلی متر به یک شافت قطر ۱۲ میلی متر را میتوان توسط کوپلینگ ارتباط داد.
• امکان ارتباط بین دو شافتی که در یک راستا نیست.
• انتقال توان از یک محور به محور دیگر
• محافظت در زمان افزایش دور موتور با شکسته شدن کوپلینگ
• محفاظت در زمان ایجاد تنش ها و ضربه ها از یک محور

کوپلینگ آلومینیومی باهر

شرکت تام باهر یکی از مجموعه شرکت های وارد کننده و عرضه کننده لوازم سی ان سی (CNC) و سیستم های متحرک خطی می باشد که این محصول را باکیفیت بالا به مشتریان عزیز خود عرضه مینماید. و اینک مشتریان قدیمی و جدید ما را با کیفیت بالا و تعهد به یاد دارند .
کوپلینگ آلومینیوی عرضه شده در شرکت تام باهرو هم چنین دیگر محصولات سی ان سی (CNC) از جمله بال اسکرو ( BALL SCREW) ، لینیر گاید باهر و لینیر گاید STAF، پروفیل آلومینیوم، کوپلینگ باهر، انرژی چین(Energy Chain) ، پولی تایم (pulley timing) ، دنده شانه ای،و……. در انواع مختلف برای استفاده در دستگاه ها و کارکرد های مختلف و غیره استفاده می شود. .
لازم به ذکر است که گفته شود در بال اسکرو ما علاوه بر برند باهر که ثبت شده است برند جی تن را هم نیز داریم . بال اسکرو GTEN از کشور تایوان نیز در تام باهر ارائه می شود .

خرید کوپلینگ از باهر