یاتاقان بال اسکرو

یاتاقان بال اسکرو (ساپورت پیچ بال اسکرو) به مدلی از یاتاقان گفته می شود که به منظور تحمل وزن میله بال اسکرو و وزن وارد بر آن در ابتدا و انتهای میله نصب شده است و نقش یاتاقان را ایفا می کند. در واقع عملکرد اصلی یاتاقان به این صورت است که مانع از لرزش و لقی های احتمالی می شود و فقط به پیچ اجازه می دهند در جای خود چرخش کنند.

قیمت یاتاقان بال اسکرو

قیمت یاتاقان در فروشگاه های مختلف باید یکسان باشد اما این گونه نیست. هر شرکتی تعرفه متفاوتی را برای محصولات خود اعمال کرده است. اما کسانی که با یاتاقان زیاد سر و کار دارند و مدل های مختلف آن را برای دستگاه ها و ماشین آلات خود به صورت دوره ای تهیه میکنند به خوبی می دانند که قیمت یاتاقان در هر فروشگاهی متفاوت می باشد.
هنگامی که قیمت یاتاقان از ثبات برخوردار نباشد در نتیجه مشتری سر درگم شده و نمیتواند محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب تهیه نماید. فروشگاه تام باهر از جمله فروشگاه هایی است که قیمت یاتاقان را ثابت نگاه داشته است.

یاتاقان ها به دو دسته تقسیم می شوند

• یاتاقان دارای بلبرینگ تک ردیفه
• یاتاقان دارای بلبرینگ دو ردیفه

نکات مهم در خرید یاتاقان

قبل از خرید یاتاقان باید مد نظر داشته باشید که کیفیت مهمترین و اصلی ترین نکته می باشد. یاتاقان از قطعاتی می باشد که بارهای شعاعی و همچنین محوری را تحمل میکند به همین علت باید کیفیت بالایی داشته باشد.
بعضی از یاتاقان ها دارای برندی خاص می باشند که از کیفیت بالا برخوردارند و برخی دیگر نیز دارای کیفیت چندان مناسبی نمی باشند. اگر یاتاقانی که انتخاب می شود از کیفیت خوبی برخوردار نباشد باعث می شود که شما در کوتاه مدت نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
برای خرید یاتاقان ابتدا اطلاعات کاملی را از برند یاتاقان مورد نظر به خصوص کیفیت آن بدست آورده و سپس خرید خود را انجام دهید.
انتخاب یاتاقانی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد کاری سخت و دشواری است که نیاز به تخصص لازم را دارد. فروشگاه تام باهر از فروشگاه های کاملا تخصصی در زمینه یاتاقان میباشد که میتوانید با اطمینان کامل از بابت کیفیت، خرید خود را انجام دهید.
جهت سفارش و خرید یاتاقان مورد نظر خود می توانید از طریق سایت محصول خود بررسی نموده و از طریق تماس تلفنی با شماره های فروشگاه محصول مورد نیاز خود را سفارش داده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی و آن را برای شما ارسال نمایند.
شرکت تام باهر با داشتن تمام لوازم سی ان سی دارای مجموعه محصولات نسبتا کامل ساخت دستگاههای سی ان سی می باشد.
از جمله این محصولات شرکت تام باهر عبارتند از : بال اسکرو (ball screw)، کوپلینگ، پولی تایم(PulleyTiming)، پروفیل آلومینیوم، لینیر گاید (ریل و واگنسرو موتور، دنده شانه ای، انرژی چین(محافظ کابل) و……می باشد.

در مورد لینیر گاید باید ذکر کنیم که شرکت تام باهرعلاوه بر لینیر گاید باهر(BAHER) دارای نمایندگی برند لینیر گاید (STAF) از کشور تایوان است.

یاتاقان ارزان

بسیاری از افراد هستند که برای دستگاه ها و تجهیزات خود همواره به دنبال یاتاقان ارزان هستند البته بیشتر خریداران موفق به تهیه یاتاقان با نازلترین قیمت ها نیستند.
فروشگاه تام باهر از فروشگاه هایی است که برای کم کردن هزینه خریداران و فعالان بخش های صنعتی اقدام به عرضه یاتاقان ارزان نموده است و تا کنون نیز توانسته بهترین برندهای یاتاقان را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت بازار عرضه نماید. یاتاقان ارزان موجود فروشگاه تام باهر در حالی عرضه می شود که کیفیت یاتاقان ها بسیار بالا می باشد و هیچ تفاوتی با یاتاقان های گران قیمت ندارند.

بال اسکرو در لوازم سی ان سی