staf لینیر گاید

staf لینیر گاید linear guide یا همان ریل و واگن، از قطعات سیستم های متحرک خطی مورد استفاده در صنایع، ماشین آلات و دستگاه های cnc می باشد. لینیر گاید با طراحی مخصوصی که دارد می تواند بارهای عمودی و افقی را به راحتی تحمل کند و همچنین نصب سیستم لینیر گاید بسیار آسان و ساده می باشد. اگر در این گونه سیستم ها رونکاری مناسبی انجام نشود، سایش بین سطوح بالا می رود و باعث خطاهای زیاد می شود و باعث می شود تا طول عمر آن کاهش یابد. شرکت ها و برند های مختلفی وجود دارند که  لینیر گاید را برای کاربردهای مختلف در بازار عرضه می کنند، که شرکت تام باهر نمایندگی لینیر گاید staf تایوان که یکی از برترین برند های تایوان، و از شرکت های عرضه کننده لینیر گاید با کیفیت می باشد. شرکت تام باهر با ارايه خدمات و امکانات مهندسی و بهینه به مشتریان و کاربران خود، نقشه های سه بعدی لینیر گاید برای طراحی و ساخت لینیر گاید را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

شما می توانید جهت سفارش محصولات از جمله لینر گاید با کارشناسان شرکت تام باهر تماس گرفته تا ضمن ارائه اطلاعات کافی در این زمینه، محصولات را برای شما ارسال نمایند. همچنین جهت بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه می توانید از دیگر مطالب سایت استفاده کرده و جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه مطلع سازند. برای دریافت نقشه های سه بعدی staf لینیر گاید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

staf لینیر گاید شرکت تام باهر با فروش قطعاتی مانند لینیر گاید، بال بوش، بال اسکرو و پروفیل آلومینیومی کار را برای مشتریان خود بسیار آسان کرده و شما نیز می توانید در این زمینه به ما مراجعه نمایید.

شرکت تام باهر وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات و لوازم مکانیکال مربوط به دستگاههای CNC نظیر بال اسکرو، بال بوش، پولی تایم، پروفیل آلومینیوم(شامل پروفیل آلومینیوم شیاردار)، انواع شفت(شفت پایه دار / شفت LM/ شفت بدون پایه)، ریل و واگن(لینیر گاید)، دنده شانه ای (دنده شانه ای مورب)، کوپلینگ (کوپلینگ SRJ)، انرژی چین(محافظ کابل) و هم چنین محصولات الکتریکال دستگاههای صنعتی شامل سرو موتور و استپ موتور با برندJMC-BAHER میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مهندسین و کارشناسان فنی ما در این زمینه با شماره های موجود در سایتهای تام باهر تماس حاصل نمایید. شرکت تام باهر علاوه بر ثبت برند باهر، نمایندگی برندهای GTEN از تایوان در بال اسکرو، نمایندگی انحصاری برند STAF کشور تایوان در لینیر گاید، نمایندگی انحصاری برندGAMBINI از کشور ایتالیا در دنده شانه ای و نمایندگی سرو موتور و استپ موتور JMC-BAHER را دارا می باشد.